Klasa IIIc - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIc – GÓRNIK MECHANIK

1.     Baran Tadeusz

2.     Buczyński Zdzisław

3.     Bycina Czesław

4.     Cholik Zbigniew

5.     Czajkowski Teodor

6.     Domel Waldemar

7.     Fedorec Kazimierz

8.     Gębicki Benedykt

9.     Grenka Stanisław

10.           Hładki Andrzej

11.           Hnicki Tadeusz

12.           Jączak Henryk

13.           Kawka Longin

14.           Konstantinidis Jorgos

15.           Kosiorowski Józef

16.           Kwieciński Zbigniew

17.           Ludwiczak Ryszard

18.           Machoń Zenon

19.           Maciejewski Stanisław

20.           Markiewicz Edward

21.           Mikołajczyk Marian

22.           Nogaj Jerzy

23.           Orób Eugeniusz

24.           Pawłowski Leszek

25.           Puzio Władysław

26.           Relich Henryk

27.           Skadorwa Tadeusz

28.           Tworek Franciszek

29.           Walecki Józef

30.           Zalewski Edward

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Antosik Bogdan

2.     Bielawski Mieczysław

3.     Bogulak Józef

4.     Cwetkowski Micios

5.     Grajewski Lech

6.     Gębura Czesław

7.     Lorek Jerzy

8.     Lorek Stanisław

9.     Madej Mieczysław

10.           Mnich Henryk

11.           Jakiel Bolesław

12.           Micór Kazimierz

13.           Mosakowski Marian

14.           Stasiak Kazimierz

15.           Śliwczyński Jerzy

16.           Strzykała Zdzisław

17.           Szymański Edward

18.           Szymański Romuald

19.           Szafrański Tadeusz

20.           Olchowy Kazimierz

21.           Trzciński Janusz

22.           Ulczycki Stanisław

23.           Wojtecki Stefan

24.           Woliński Tadeusz

25.           Wołczyk Grzegorz

Klasa IIIb - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Arendarczyk Julian

2.     Czerwiński Aleksander

3.     Cendrowski Ryszard

4.     Gułaś Marian

5.     Grabowski Władysław

6.     Holinka Andrzej

7.     Iwanczewski Marian

8.     Kołek Zdzisław

9.     Kowalczyk Leszek

10.           Kwieciński Zenon

11.           Kruk Krzysztof

12.           Kozimor Henryk

13.           Kubica Tadeusz

14.           Legeżyński Kazimierz

15.           Mogielnicki Kazimierz

16.           Mrozek Jerzy

17.           Masłowski Kazimierz

18.           Obidziński Wiesław

19.           Pączek Jan

20.           Petruk Marian

21.           Piasecki Tadeusz

22.           Sosna Jan

23.           Sosnowski Stanisław

24.           Szczotka Kazimierz

25.           Śmieciuch Ryszard

26.           Tomaszewski Adolf

27.           Wojciechowski Adam

28.           Widera Piotr

29.           Zajdziński Jan

30.           Zomkowski Ryszard

31.           Zwierzchowski Władysław

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Ambroziewicz Henryk

2.     Banaszek Janusz

3.     Batura Andrzej

4.     Buchwald Joachim

5.     Gajek Leszek

6.     Goudek Stanisław

7.     Grudziński Jerzy

8.     Harkaluk Marian

9.     Kaczkowski Zdzisław

10.           Klatt Julian

11.           Konarzewski Stanisław

12.           Łochyn Czesław

13.           Małysz Zbigniew

14.           Mertin Jerzy

15.           Muzyk Józef

16.           Pacholak Bogdan

17.           Petelicki Jerzy

18.           Podstawczuk Karol

19.           Podstawczuk Wiesław

20.           Smulski Tadeusz

21.           Szostak Zdzisław

22.           Szwabo Jan

23.           Śmigielski Ryszard

24.           Trojanowski Tadeusz

25.           Zakrasa Ryszard

26.           Zielonka Edward

27.           Zybowski Jerzy

28.           Ziemecki Ryszard

29.           Żelazo Jan

30.           Żok Franciszek

Klasa IIIa - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Bukiewicz Edward

2.     Cichocki Romuald

3.     Fudala Henryk

4.     Fudala Zbigniew

5.     Grzywonowicz Józef

6.     Idziak Roman

7.     Kulczycki Roman

8.     Kraśnicki Janusz

9.     Laprus Lech

10.           Lipiński Zbigniew

11.           Maślanka Stefan

12.           Markowski Wojciech

13.           Młotkowski Jerzy

14.           Olbert Jerzy

15.           Paszczak Roman

16.           Pegen Jerzy

17.           Piskunowicz Władysław

18.           Przybylski Jan

19.           Rejszel Józef

20.           Rusin Zbigniew

21.           Rybeczka Józef

22.           Sawicki Marian

23.           Sało Józef

24.           Skowroński Stanisław

25.           Suski Ryszard

26.           Węckowski Zygmunt

27.           Wolszczak Jan

28.           Zabiełło Mirosław

29.           Zasadziński Jan

30.           Zalewski Ryszard