IV impreza w ramach projektu UE

Dnia 29.04.2013r. odbyła się czwarta impreza organizowana przez naszą szkołę w ramach projektu „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO Bogatynia.” Podczas imprezy odbyły się zawody lekkoatletyczne.

            W zawodach wzięły udział po dwie drużyny chłopców i dziewcząt z Zespołu Szkół Zawodowych i HSG Turbine Zittau. Zawodnicy startowali w biegu na 60m, skoku w dal i pchnięciu kulą. Za każdą z konkurencji uczniowie zdobywali punkty dla swojej drużyny. Pierwsze trzy miejsce otrzymały pamiątkowe medale, a każdy z uczestników upominek. W klasyfikacji międzyszkolnej wygrała szkoła z Zittau, która otrzymała pamiątkowy puchar.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. 1.HSG Turbine Zittau I
  2. 2.HSG Turbine Zittau II
  3. 3.ZSZ I
  4. 4.ZSZII

Klasyfikacja końcowa chłopców.

  1. 1.ZSZ I
  2. 2.HSG Turbine Zittau I
  3. 3.ZSZ II
  4. 4.HSG Turbine Zittau II

             Po zmaganiach sportowych uczestnicy  imprezy udali się do Zespołu Szkół Zawodowych na wspólny obiad           

 

ue