III impreza w ramach projektu UE

zdjecie 3 impreza        Dnia 18.10.2012r. odbyła się trzecia impreza organizowana przez naszą szkołę w ramach projektu „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO Bogatynia.” Podczas imprezy odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt oraz marsz ulicami Bogatyni.

W turnieju wzięły udział trzy drużyny „Górnik I”, „Górnik II” i HSG Turbine Zittau. Nie od dziś wiadomo, że uczennice naszej szkoły reprezentują wysoki poziom umiejętności siatkarskich. Przekonały się o tym zawodniczki HSG zajmując trzecie miejsce w turnieju za drużyną „Górnik II” i zwycięską ekipą „Górnik I”. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami oraz upominkami. Po zmaganiach sportowych uczestnicy imprezy udali się na integracyjny marsz ulicami Bogatyni, który tradycyjnie został zwieńczony wspólnym obiadem.

Projekt „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO w Bogatyni” współfinansowany jest ze śródków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: „Inwestujemy w waszą przyszłość” w ramach Programu Operacyjnego
Współpracy Transgranicznej Polska - Saksonia 2007 – 2013

ue