II Impreza UE

Dnia 10.10.2012r. odbyła się druga impreza organizowana przez naszą szkołę w ramach projektu „Budowa otwartych obiektów sportowych przy LO Bogatynia”. Przy pięknej jesiennej pogodzie i licznie zebranej publiczności odbył się Turniej Piłki Koszykowej, w którym uczestniczyły po dwie drużyny z Zespołu Szkół Zawodowych i Parkschule Zittau. Równoległym zmaganiom sportowców towarzyszył występ zespołu szkolnego z ZSZ  „Everyday on Sunday”.

 

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie z zachowaniem zasad fair play. Uczniowie „Górnika” jak przystało na gospodarzy okazali się bardzo gościnni zadowalając się drugim i czwartym miejscem. Piękny puchar wraz ze złotymi i brązowymi medalami powędrował za naszą zachodnią granicę.

Po turnieju koszykówki uczniowie obu szkół z pamiątkowymi medalami na szyi i uśmiechami na ustach udali się na wspólny obiad.                                                                                            

                                                                                  Koordynator projektu – Michał Lisiak

ue