MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

„Górnik” wicemistrzem

Dnia 24.02.2012r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym przy ZSP im. E. Plater w Zgorzelcu.
Duże nadzieje wiązaliśmy z występem naszych chłopców. Reprezentanci „Górnika” wygrali 4 mecze przegrywając tylko raz i jak się później okazało o raz za dużo. Pogromcą okazał się zgorzelecki „Górnik”. Już po raz trzeci w tym roku nasza szkoła musi pogodzić się z drugim miejscem w powiecie. Po piłkarkach nożnych i siatkarkach tym razem drugie miejsce zdobyli tenisiści stołowi: Dawid Patrzałek i Przemek Delmaczyński. Mimo świetnego wyniku, pozostał pewien niedosyt. Miejmy nadzieje, że w przyszłym roku wrócimy ze Zgorzelca ze złotymi medalami.
Turniej dziewcząt nie był dla nas szczęśliwy „Górniczki” nie sprostały mocnym drużynom zgorzeleckim i w rezultacie zajęły 5 miejsce.

ZSZ w Bogatyni: Drużyna "A":
  • Wiśniewska Agata
  • Kulczycka Marta
  • Katarzyna Włos

ZSZ w Bogatyni:
  • Patrzałek Dawid
  • Delmaczyński Przemysław