MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

 

    
Dnia 10.02.2012r. odbyły się Mistrzostwa MiG Bogatynia w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa po raz pierwszy w historii odbyły się w nowo wybudowanej salce sportowej przy ZSZ im. Św. Barbary.


Turniej dziewcząt i chłopców rozegrany został systemem każdy z każdym. Mistrzostwa dziewcząt zdecydowanie wygrały uczennice „Energetyka”. Drugie i trzecie miejsce przypadło uczennicom naszej szkoły.0.02.2012r. odbyły się Mistrzostwa MiG Bogatynia w Tenisie Stołowym. Mistrzostwa po raz pierwszy w historii odbyły się w nowo wybudowanej salce sportowej przy ZSZ im. Św. Barbary.

Dużo ciekawszy przebieg miały rozgrywki chłopców. Tam bezkonkurencyjni okazali się uczniowie „Górnika”, gładko wygrywając z „Energetykiem”3:0 i po zaciętym spotkaniu pokonując zespół z tutejszego „Ogólniaka” 3:2. Turniej chłopców momentami stał na bardzo wysokim poziomie. Klasa jaką zaprezentowali nasi chłopcy (Dawid i Przemek) stawia ich w roli faworytów zbliżających się Mistrzostw Powiatu.

ZSZ w Bogatyni: Drużyna "A":

 

  • Kulczycka Monika

  • Kulczycka Marta

 

Drużyna "B":

 

  • Dolińska Klaudia

  • Burzyńska Katarzyna.

 

ZSZ w Bogatyni:

 

  • Patrzałek Dawid

  • Delmaczyński Przemysław

  • Chomicz Mateusz