Mistrzostwa Miasta i Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców

„Górnik” III miejsce

Dnia 2 grudnia 2011r. na sali przy ul. Sportowej odbyły się Mistrzostwa MiG Bogatynia w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody odbywały się w mistrzowskiej atmosferze dzięki dopingowi dziewcząt naszej szkoły ( II TUFI i II MOT). Niestety nasi chłopcy nie dostosowali się do pozytywnego
klimatu panującego na sali i przegrali oba swoje mecze.

Zawodnicy naszej szkoły uplasowali się na 3 miejscu, które niestety nie premiuje ich
do awansu na Mistrzostwa Powiatu Reprezentanci naszej szkoły przeplatali momenty bardzo dobrej gry z dużymi przestojami. Taka gra nie wystarczyła na dobrze dysponowanych zawodników „Energetyka” i „ Ogólniaka”. Dziękujemy za walkę i poświęcenie, oby za rok było lepiej.

Wyniki końcowe:

ZSEiE Bogatynia - LO Bogatynia 2:1 (26:24,25:27,15:10)

ZSZ Bogatynia - LO Bogatynia 0:2 (32:34, 20:25)

ZSZ Bogatynia - ZSEiE Bogatynia 0:2 (18:25,23:25)

Tabela:

1. ZSEiE Bogatynia 4 pkt (4:1)

2. LO Bogatynia 3 pkt (3:2)

3. ZSZ Bogatynia 2 pkt (0:4)

Reprezentacja ZSZ im. Św. Barbary w Bogatyni:

 


Artur Grodnici, Adrian Chałupka, Michał Spała, Michał Kacperski, Przemysław
Delmaczyński, Dawid Patrzałek, Mateusz Chomicz, Damian Socha, Patryk Gąsiorowski.
Opiekun Michał Lisiak