Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

SREBRNY „ GÓRNIK”

Dnia 7 grudnia 2011r. w Liceum Ogólnokształcącym w Zgorzelcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Uczennice naszej szkoły podobnie jak przed rokiem musiały zadowolić się drugim miejscem. Zawody miały bardzo emocjonujący przebieg.

W pierwszym półfinale nasze dziewczyny gładko ograły ZSZiL 2:0 i z niecierpliwością czekały na mecz finałowy, w którym to miały zmierzyć się z drużyną gospodyń LO Zgorzelec. Finał miał bardzo zacięty przebieg o końcowym wyniku decydował tie-break. Przy zagłuszającym dopingu nasze dziewczęta wygrywały już 13:10, by w
ostatecznym rozrachunku ulec na przewagi 16:18. Także drugi rok z rzędu wracamy ze Zgorzelca ze srebrnymi medalami. Oby w myśl zasady „do trzech razy sztuka” za rok nasze „sreberka” zdobyły złoty medal!!!Tego im życzymy.

Wyniki:
I półfinał ZSZ Bogatynia – ZSZiL Zgorzelec 2:0 (25:20, 25:18)
II półfinał LO Bogatynia – LO Zgorzelec 1:2

Finał
ZSZ Bogatynia – LO Zgorzelec 1:2 ( 25:21, 23:25, 16:18)

Mecz o III miejsce

LO Bogatynia – ZSZiL Zgorzelec 2:1

Reprezentacja ZSZ im. Św. Barbary w Bogatyni:

 


Kulczycka Marta, Kulczycka Monika, Wiśniewska Agata, Wojcieszek Martyna, Zwierzyńska
Dominika, Zwierzyńska Agnieszka, Katarzyna Włos. Opiekun Michał Lisiak.