Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia w piłce siatkowej

Złote „Górniczki”

Mistrz MiG Bogatynia został wyłoniony po rozegraniu 3 turniejów, których wyniki zostały zsumowane. Dwa pierwsze turnieje odbyły się na sali przy ul. Sportowej, natomiast turniej finałowy na obiekcie ZSEiE dn.16.12.2011r. Przed ostatnimi zawodami sytuacji w tabeli była bardzo ciekawa. Każda z drużyn miała po 6 punktów i takie same szanse na zwycięstwo.

 

Siatkarki naszej szkoły po dobrych występach w Zgorzelcu nabrały dużej pewności siebie co było widoczne już w pierwszym meczu. Początek był wręcz wymarzony, dziewczyny wygrały gładko 2:0 z „Energetykiem” i w dużym stopniu przybliżyły się do upragnionego złota. W kolejnym meczu nasze zawodniczki grając wręcz perfekcyjnie wygrały z „Ogólniakiem” również 2:0. Także stało się faktem, że drugi rok z rzędu puchar
powędruje do „Górnika”. Rok 2011 kończy się dużym sukcesem naszej reprezentacji. Trzymajmy kciuki, aby przyszły obfitował w same I miejsca

Tabela:


1. ZSZ Bogatynia 12 punktów
2. ZSEiE Bogatynia 9 punktów
3. LO Bogatynia 6 punktów


Reprezentacja ZSZ im. Św. Barbary w Bogatyni:

Kulczycka Marta, Kulczycka Monika, Wiśniewska Agata, Wojcieszek Martyna, Zwierzyńska
Dominika, Zwierzyńska Agnieszka, Katarzyna Włos. Opiekun Michał Lisiak.