Artykuły

Klasa IV Liceum Zawodowe - Mechanik Obróbki Skrawaniem

 

Klasa IV LICEUM ZAWODOWEMECHANIK OBRÓBKI SKRAWANIEM

1.     Burdyl Wioletta

2.     Cygan Remigiusz

3.     Galant Andrzej

4.     Gałuszka Artur

5.     Kordas Krzysztof

6.     Kosmala Małgorzata

7.     Kurzepa Przemysław

8.     Masłowski Marcin

9.     Mazurek Małgorzata

10.           Michalski Marcin

11.           Ochnik Tomasz

12.           Pawłowicz Anna

13.           Pawłowski Marek

14.           Rymarczyk Jarosław

15.           Sawicki Paweł

16.           Sobierańska Justyna

17.           Stochla Mariusz

18.           Suszczyński Marek

19.           Tuchowski Tomasz

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III – WIELOZAWODOWA

1.     Bałaban Edyta

2.     Bandura Elżbieta

3.     Bizoń Sylwia

4.     Dąbrowska Alina

5.     Grządecka Edyta

6.     Jankowska Agnieszka

7.     Judziak Arletta

8.     Kłusak Dagmara

9.     Kryjak Izabela

10.           Krysztofiak Anna

11.           Kubicka Anna

12.           Kwiek Wojciech

13.           Oleszkiewicz Iwona

14.           Piotrowicz Agnieszka

15.           Pozańska Marta

16.           Szcześ Agnieszka

17.           Teowicki Marek

18.           Tylka Wioletta

19.           Wieczorek Magdalena

20.           Wyzińska Małgorzata

21.           Zielińska Marta

22.           Żok Małgorzata

Klasa III - Mechanik Pojazdów Samochodowych

 

Klasa III – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Baran Tomasz

2.     Bark Krzysztof

3.     Duda Sewryn

4.     Fandzloch Krzysztof

5.     Floria Sebastian

6.     Górski Marcin

7.     Grądowy Paweł

8.     Guźniczak Damian

9.     Izebczyk Jacek

10.           Kałuża Adrian

11.           Kamuda Krystian

12.           Klimowski Aleksander

13.           Kozłowski Krzysztof

14.           Krajewski Piotr

15.           Kuźmicz Tomasz

16.           Ludziak Przemysław

17.           Michalczyk Mariusz

18.           Nowak Grzegorz

19.           Nowosad Krzysztof

20.           Pawłowski Sebastian

21.           Szafrański Piotr

22.           Szulc Dariusz

23.           Świątnicki Arkadiusz

Klasa III - Ślusarz-Spawacz

 

Klasa III – ŚLUSARZ-SPAWACZ

1.     Achciński Piotr

2.     Dragan Mateusz

3.     Dziewoński Remigiusz

4.     Górowski Dawid

5.     Guźniczak Bartłomiej

6.     Hryniewicki Piotr

7.     Jadczuk Szymon

8.     Kolankiewicz Waldemar

9.     Kowaliszyn Michał

10.           Krensel Daniel

11.           Kubiak Maciej

12.           Kuchmistrz Dariusz

13.           Laskowski Wojciech

14.           Łaźniewski Marcin

15.           Rusiecki Marcin

16.           Skorupa Wojciech

17.           Tylczyński Tomasz

18.           Wadelski Sławomir

19.           Wiśniewski Piotr

20.           Ziębicki Michał

Klasa IIIc - Sprzedawca

 

Klasa IIIc – SPRZEDAWCA

1.     Awrajcewicz Dorota

2.     Borek Ewelina

3.     Bulatowska Angelika

4.     Chwiedziuk Edyta

5.     Ćmil Marzena

6.     Dobosiewicz Agata

7.     Gałuszka Agnieszka

8.     Hołubowicz Agnieszka

9.     Kalinowska Ewa

10.           Kowalska Renata

11.           Lückman Iwona

12.           Łabędź Małgorzata

13.           Maciąg Marta

14.           Maciocha Agnieszka

15.           Maciorowska Joanna

16.           Marciniak Beata

17.           Praciak Małgorzata

18.           Rabczyńska Kinga

19.           Semków Justyna

20.           Trypuć Małgorzata

21.           Urbaniak Justyna

22.           Wasilewska Aneta

23.           Wojciechowska Iwona

24.           Wrotek Dorota