Artykuły

Klasa V semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

 V-semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Barszczewska Anna

2.     Biegarczyk Monika

3.     Borek Sylwia

4.     Brygała Bożena

5.     Budzik Elżbieta

6.     Bunak Joanna

7.     Cichowicz Aleksandra

8.     Dolat Sylwia

9.     Domańska Agnieszka

10.           Fischer Ilona

11.           Frąszczak Małgorzata

12.           Gołębiewska Beata

13.           Gorczyca Anna

14.           Huzarowicz Agnieszka

15.           Jezierska Iwona

16.           Kaczmarska Iwona

17.           Kaczmarski Robert

18.           Korotko-Bugajna Anna

19.           Kot Anna

20.           Kowalczyk Marzena

21.           Krause Izabela

22.           Lubińska Aleksandra

23.           Łuczak Agnieszka

24.           Marszał Małgorzata

25.           Merz Jolanta

26.           Miodek Krystyna

27.           Nowak Sylwia

28.           Nowakowska Dominika

29.           Olejniczak Agnieszka

30.           Olkowska Ewa

31.           Pętelska Kamila

32.           Pietrucka Anna

33.           Pietruszko Elżbieta

34.           Piotrowicz Beata

35.           Płowuszyńska Anna

36.           Podgórska-Duda Małgorzata

37.           Rawiak Anna

38.           Rychtarczyk Marta

39.           Stankiewicz Edyta

40.           Stankiewicz Ewa

41.           Stankiewicz Małgorzata

42.           Stawarz Małgorzata

43.           Świerczyńska Bożena

44.           Święcicka Izabela

45.           Urban Katarzyna

46.           Wiśniewska Agnieszka

47.           Włodarczyk Janina

48.           Wojciechowska Magdalena

49.           Zambrowski Andrzej

Klasa IV semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

 IV - semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Adamus Kamil

2.     Banasiewicz Andrzej

3.     Chudy Marcin

4.     Chwiedziuk Jacek

5.     Drozdowski Piotr

6.     Fajfrowski Krzysztof

7.     Flis Anna

8.     Gibas Piotr

9.     Kędzierski Edward

10.           Krajewski Krzysztof

11.           Kuczko Marcin

12.           Kuczyc Wiktor

13.           Milewska Dorota

14.           Milewska Marzena

15.           Moczko Grzegorz

16.           Senator Mariusz

17.           Szydłowski Andrzej

18.           Wróblewska Olga

19.           Wróblewski Michał

20.           Zając Mirosław

Klasa III - Wielozawodowa/Mechanik pojazdów samochodowych

 

Klasa III WIELOZAWODOWA/MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Barbachowska Olga

2.     Bialik Dariusz

3.     Chudyba Paweł

4.     Góral Tomasz

5.     Klemt Marcin

6.     Matuszewski Łukasz

7.     Sobociński Mateusz

8.     Stajkowski Daniel

9.     Walaszko Artur

10.           Wasik Łukasz

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Faderewicz Katarzyna

2.     Fituch Iwona

3.     Gaudusińska Marta

4.     Gaudusiński Arkadiusz

5.     Główczyk Marta

6.     Jakubowski Sebastian

7.     Karp Ewelina

8.     Konina Mateusz

9.     Młynarczyk Mariusz

10.           Nowak Paweł

11.           Pietras Magdalena

12.           Rybiński Rafał

13.           Rynkiewicz Mateusz

14.           Rytel Angelika

15.           Sobieski Tomasz

16.           Ślęczek Grzegorz

17.           Wieczorkowska Katarzyna

Klasa III - Technikum Handlowe

 

Klasa III TECHNIKUM HANDLOWE (na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej)

1.     Bębenek Renata

2.     Giryn Iwona

3.     Jabłonowska Justyna

4.     Jakubowska Anna

5.     Karpińska Anna

6.     Kubicka Ewa

7.     Kwiatkowska Barbara

8.     Łachacz Anna

9.     Maciorowska Katarzyna

10.           Mróz Teresa

11.           Rogala Sylwia

12.           Wilczańska Sylwia

13.           Woźnicka Kamila

14.           Wójcik Georgina