Klasa IV - Technikum Ochrony Środowiska

 

Klasa IV TECHNIKUM OCHRONY ŚRODOWISKA

1.     Jóźków Alicja

2.     Kaczmarczyk Dawid

3.     Kaczmarska Monika

4.     Kalarus Karolina

5.     Kowalczyk Mateusz

6.     Królikowska Karolina

7.     Młyńczyk Adrian

8.     Tymczyn Daria

Klasa IV - Technikum Informatyczne

 

Klasa IV TECHNIKUM INFORMATYCZNE

1.     Abratkiewicz Krzysztof

2.     Marek Paweł

3.     Masztalerz Bogdan

4.     Piasecki Karol

5.     Rożek Błażej

6.     Rutkowski Rafael

7.     Skrzypczak Tomasz

8.     Witkowski Piotr

9.     Wołków Michał

10.           Zachara Anna

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Bunak Jędrzej

2.     Cłapa Paulina

3.     Fredo Kamila

4.     Gaszewska Karolina

5.     Horodecka Klaudia

6.     Kloc Marta

7.     Krzyżak Krzysztof

8.     Książka Aleksandra

9.     Ligęza Marta

10.           Manaj Roksana

11.           Powierska Anna

12.           Rębisz Ewa

13.           Sokołowska Judyta

14.           Stolarz Patrycja

15.           Szumiel Edyta

16.           Szumiel Monika

17.           Szywała Krystian

18.           Tomaszewska Małgorzata

19.           Wilczańska Anna

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III WIELOZAWODOWA

1.     Barszczyk Dawid

2.     Body Ewelina

3.     Budzik Piotr

4.     Grzesiak Daniel

5.     Kwieciński Paweł

6.     Mały Damian

7.     Mudyn Angelika

8.     Rusiecki Kamil

9.     Stando Kamila

Klasa III - Ślusarz

 

Klasa III ŚLUSARZ

1.     Adaszewski Tomasz

2.     Borkowski Kamil

3.     Delmaczyński Patryk

4.     Dudek Damian

5.     Furmantowicz Marcin

6.     Hutt Piotr

7.     Jankowski Mateusz

8.     Kopczyński Paweł

9.     Lückmann Dawid

10.           Młodzianowski Dawid

11.           Sosnowski Łukasz

12.           Stawiarski Krzysztof

13.           Strząbała Adrian

14.           Szakiel Artur

15.           Tasak Marcin

16.           Wojtków Mateusz

Klasa III Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa III LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Bandura Marzena

2.     Bruś Justyna

3.     Byczek Kamila

4.     Czekała Dominika

5.     Jakubaszek Natalia

6.     Kisiel Alicja

7.     Matelska Sylwia

8.     Trusiak Dominika

9.     Walendykiewicz Beata

10.           Wojtania Patrycja