Klasa IV - Technikum Informatyczne

 

Klasa IV TECHNIKUM INFORMATYCZNE

1.     Biedroński Marcin

2.     Bogdanowicz Przemysław

3.     Dziuban Mateusz

4.     Ganiberzin Gabriel

5.     Graczyk Konrad

6.     Kozimor Patryk

7.     Milewski Marcin

8.     Morajski Maciej

9.     Mróz Przemysław

10.           Różański Kamil

11.           Silski Patryk

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Cieślińska Justyna

2.     Ćmil Mateusz

3.     Okapiec Damian

4.     Prokopczyk Sabina

5.     Skoczylas Wojciech

6.     Stando Kamil

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III WIELOZAWODOWA

1.     Adamus Żaneta

2.     Kalarus Magdalena

3.     Maciąg Marta

4.     Pędzimąż Karolina

5.     Pietruszka Roksana

6.     Rybak Marcin

7.     Turlejski Adrian

8.     Zasadna Marta

Klasa III - Ślusarz

 

Klasa III ŚLUSARZ

1.     Cisek Sebastian

2.     Janiak Emil

3.     Korczowski Daniel

4.     Kowalski Piotr

5.     Krystosik Dawid

6.     Kuśnierczyk Łukasz

7.     Moraś Adam

8.     Muff Kamil

9.     Nowak Tomasz

10.           Rębisz Krzysztof

11.           Sadowski Mateusz

12.           Sadowy Mateusz

Klasa IIIb Liceum Profilowane - Socjalny/Usługowo-Gospodarczy

 

Klasa IIIb LICEUM PROFILOWANE – SOCJALNY/USŁUGOWO-GOSPODARCZY

1.     Bulanda Karolina

2.     Dobrowolska Natalia

3.     Goś Krzysztof

4.     Kalwasińska Klaudia

5.     Kowalska Joanna

6.     Krasnowska Ewelina

7.     Kuczaj Natalia

8.     Kurtyka Magdalena

9.     Lebiedzińska Ilona

10.           Lefik Natalia

11.           Pawłowska Edyta

12.           Pawłowska Elżbieta

13.           Sak Daria

14.           Seklecki Tomasz

15.           Stolarz Mateusz

16.           Wcisło Aleksandra

17.           Wójcik Andżelika

18.           Zawada Mateusz

Klasa IIIa Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa IIIa LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Balińska Angelika

2.     Barnaś Daria

3.     Cisek Karolina

4.     Filochowska Dorota

5.     Gniadek Aleksandra

6.     Goś Laura

7.     Lewandowska Paulina

8.     Morawska Gabriela

9.     Plonkowska Małgorzata

10.           Połuch Dominika

11.           Rusiecka Adriana

12.           Rybicka Paulina

13.           Wąsowska Emilia

14.           Wirwińska Justyna