Klasa IV Technikum Informatyczne

 

Klasa IV TECHNIKUM INFORMATYCZNE

1.     Barczak Daniel

2.     Bednarski Łukasz

3.     Białecki Paweł

4.     Bosek Łukasz

5.     Chrzanowski Krzysztof

6.     Dawal Grzegorz

7.     Gaweł Marcin

8.     Jabłonowski Paweł

9.     Kałamaja Mateusz

10.           Krawczyk Szymon

11.           Mikiciński Mateusz

12.           Nurski Maciej

13.           Sidorowicz Konrad

14.           Staszewski Paweł

15.           Szmurło Tomasz

16.           Woeltz Paweł

17.           Żurowski Piotr

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Jachimowicz Dagmara

2.     Jezierski Dawid

3.     Kowalik Małgorzata

4.     Mesjasz Mateusz

5.     Rozmus Roksana

6.     Staszak Anna

 

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III WIELOZAWODOWA

1.     Bochen Paulina

2.     Depta Dominik

3.     Jakubaszek Damian

4.     Juda Radosław

5.     Kotik Michał

6.     Litwin Michał

7.     Michalska Joanna

8.     Wasielewski Piotr

Klasa III - Ślusarz

 

Klasa III ŚLUSARZ

1.     Bark Remigiusz

2.     Domusa Paweł

3.     Iwanczewski Mateusz

4.     Karpiński Tomasz

5.     Kowalewski Paweł

6.     Łukaszyk Mateusz

7.     Maślej Bartłomiej

8.     Michalczyk Konrad

9.     Osiński Mateusz

10.           Ratajczyk Grzegorz

11.           Ratkowski Łukasz

12.           Regner Paweł

13.           Szczęsny Krzysztof

14.           Szturo Michał

15.           Ślusarczyński Jan

16.           Zbyszyński Rafał

17.           Zych Rafał

Klasa III Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa III LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Cerek Joanna

2.     Góral Dorota

3.     Kalwasińska Estera

4.     Klemens Joanna

5.     Kruk Marlena

6.     Łuczak Martyna

7.     Pramor Sylwia

8.     Szydlik Adrian

9.     Włos Paulina

Klasa III Liceum Ogólnokształcące

 

Klasa III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1.     Chyl Arkadiusz

2.     Felsztyńska Angelika

3.     Głuchan Beata

4.     Kacperska Ewelina

5.     Kowalczyk Paulina

6.     Patryarcha Wanda

7.     Sokół Ewelina

8.     Zych Anna

9.     Żelazo Joanna

Klasa II i IV semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

II i IV-semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Ciosmak Damian

2.     Danilecki Bartosz

3.     Dąbrowska Katarzyna

4.     Kluwak Arkadiusz

5.     Rajski Enryko

6.     Rodzik Piotr

7.     Senator Łukasz

8.     Wysocka Milena