Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Bialik Arleta

2.     Cichońska Monika

3.     Cudzich Ewelina

4.     Gogulska Patrycja

5.     Kurek Patrycja

6.     Kuzioła Patrycja

7.     Liszkowski Marcin

8.     Matras Karolina

9.     Mikołajczyk Marta

10.           Paradowski Dariusz

11.           Psiuk Dagmara

12.           Ratkowska Katarzyna

13.           Siwak Damian

14.           Tretalska Kamila

15.           Wiśniewska Sylwia

16.           Zborowski Artur

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III WIELOZAWODOWA

1.     Jarocka Łucja

2.     Jóźwiak Adrian

3.     Kamiński Bartosz

4.     Maziarz Agnieszka

5.     Mieśnikiewicz Piotr

6.     Porębski Piotr

7.     Strzałkowska Emilia

8.     Wysocki Jarosław

Klasa III - Ślusarz

 

Klasa III ŚLUSARZ

1.     Baltas Arkadiusz

2.     Delmaczyński Paweł

3.     Gogosz Tomasz

4.     Grzegorczyk Mateusz

5.     Guźniczak Dawid

6.     Koksanowicz Rafał

7.     Kopiec Łukasz

8.     Kosela Paweł

9.     Maćkowski Andrzej

10.           Ostrowski Mateusz

11.           Pierzchalski Marcin

12.           Solenta Paweł

13.           Szmyk Bartosz

14.           Szostak Stanisław

Klasa IIIb Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa IIIb LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Arciszewska Paulina

2.     Bąk Marcin

3.     Budzińska Katarzyna

4.     Fic Radosław

5.     Goś Patrycja

6.     Jastrzębska Anna

7.     Kapic Joanna

8.     Kościelny Dorian

9.     Kowalska Dorota

10.           Kubów Joanna

11.           Paszkiewicz Paulina

12.           Popławska Iwona

13.           Smędra Ewelina

14.           Szydlik Sabina

15.           Wąsicka Marta

16.           Weremkowicz Patrycja

17.           Wojcinowicz Przemysław

Klasa IIIa Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa IIIa LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Bojraszewska Anna

2.     Chojnacka Agnieszka

3.     Dobrowolska Martyna

4.     Fijałkowska Monika

5.     Furmantowicz Anna

6.     Gajos Marta

7.     Jaworska Marta

8.     Jędryszczak Aneta

9.     Laskowska Emilia

10.           Libik Agnieszka

11.           Listkiewicz Sylwia

12.           Majorczyk Katarzyna

13.           Ostrowska Natalia

14.           Pozierak Agnieszka

15.           Publicewicz Monika

16.           Słotwińska Żaneta

17.           Wierzbicka Paulina

18.           Wójcik Natalia

19.           Zasowska Justyna

20.           Zych Izabela

Klasa II i IV semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

II i IV-semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Giryn Kalina

2.     Moczydlak Magdalena

3.     Olejniczak Agnieszka

4.     Onak Anna

5.     Szczęś Agnieszka

6.     Tymczyn Ludmiła

7.     Hnizdo Bartłomiej

8.     Nowak Krzysztof

9.     Ciosmak Rafał

10.           Majczyna Marek

11.           Naruszewicz Remigiusz