Klasa V semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

 V-semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Adamus Dorota

2.     Bialik Kamila

3.     Butra Paulina

4.     Fajfrowska Katarzyna

5.     Gawrysiak Monika

6.     Gruszczyńska Dominika

7.     Jagiełło Jarosław

8.     Jakiel Magdalena

9.     Justyńska Edyta

10.           Kienik Olga

11.           Kobryńska Roksana

12.           Kosowicz Edyta

13.           Mirkowska Aneta

14.           Nocuń Urszula

15.           Pałkin Izabela

16.           Pędzimąż Danuta

17.           Pierko Zdzisław

18.           Rduch Lucyna

19.           Rodzik Cecylia

20.           Słomińska Angelina

21.           Szram Joanna

22.           Tuszyńska Sylwia

23.           Ufniarz Aneta

24.           Wasilewska Irena

25.           Witczak Urszula

26.           Wójcicka Magdalena

27.           Wójcikiewicz Izabela

28.           Zając Aneta

Klasa IV semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

IV-semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Biegarczyk Monika

2.     Bielawa Tomasz

3.     Gabinet Wiesław

4.     Lasota Karol

5.     Łochyn Adam

6.     Mielcarz Dominika

7.     Płowuszyńska Ewelina

8.     Rupacz Seweryn

9.     Szpilczak Mieczysław

10.           Zając Konrad

Klasa IIc semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

II-semestralna c – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Biedroński Michał

2.     Bożek Krzysztof

3.     Czubak Rafał

4.     Jasiński Piotr

5.     Karpiński Sebastian

6.     Kloczkowski Dawid

7.     Trzciński Marek

8.     Wójtowicz Radosław

Klasa IIb semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

II-semestralna b – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

 

1.     Boguska Wiesława

2.     Drabikowska Patrycja

3.     Hruby Magdalena

4.     Judziak Anna

5.     Kozimor Anna

6.     Kowalczyk Monika

7.     Stasiwolak Agata

8.     Stemler Kamil

9.     Strząbała Marta

10.           Szlesicka Ewelina

11.           Szlesicka Justyna

12.           Zagajewska Agnieszka

Klasa IIa semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

II-semestralna a – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Bielawa Iga

2.     Cichowicz Katarzyna

3.     Ciupko Wioletta

4.     Furmanek Natalia

5.     Grodnici Agnieszka

6.     Kowalińska Iwona

7.     Krzyszkowska Karolina

8.     Matuszczyk Mirabella

9.     Mazur Paulina

10.           Nowacka Paulina

11.           Szlesicka Orieta

12.           Wilas Magdalena

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Borek Kamila

2.     Chwiedziuk Angelika

3.     Duda Marta

4.     Jędryszczak Krzysztof

5.     Kapcewicz Angelina

6.     Kapcewicz Iwona

7.     Kida Aleksandra

8.     Kujawa Magda

9.     Laga Agnieszka

10.           Manaj Łukasz

11.           Maź Patrycja

12.           Prudło Kamila

13.           Szatkowski Mariusz

14.           Wojtas Marta

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III WIELOZAWODOWA

1.     Fajfrowska Małgorzata

2.     Knap Ilona

3.     Milewski Jacek

4.     Urbaniak Piotr

5.     Utkowski Damian

Klasa III - Ślusarz

 

Klasa III ŚLUSARZ

1.     Bednarski Marcin

2.     Chałupka Marcin

3.     Góral Daniel

4.     Jaszczyński Mariusz

5.     Jóźwiak Łukasz

6.     Kaczkowski Łukasz

7.     Kowalczyk Kamil

8.     Królak Mariusz

9.     Krzyszkowski Krystian

10.           Kuśnierczyk Dawid

11.           Majdanik Grzegorz

12.           Michalczyk Emil

13.           Piwowar Marcin

14.           Sobieski Przemysław

15.           Wadelski Bartosz

16.           Wiktorowski Damian

17.           Zapotoczny Damian

Klasa IIIc Liceum Profilowane - Zarządzanie Informacją

 

Klasa IIIc LICEUM PROFILOWANE – ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ

1.     Białek Marcin

2.     Cichocki Damian

3.     Ciosmak Rafał

4.     Gaszewska Marlena

5.     Kluczyk Jarosław

6.     Kolimaga Paweł

7.     Krakowski Łukasz

8.     Listkiewicz Paweł

9.     Majczyna Marek

10.           Mikołajów Angelika

11.           Musieliński Bartosz

12.           Naruszewicz Remigiusz

13.           Olesiński Tomasz

14.           Pawlak Damian

15.           Sawicki Sylwester

16.           Wielec Mateusz

17.           Wierzbicki Rafał

18.           Włos Maciej

Klasa IIIb Liceum Profilowane - Socjalny/Ekonomiczno-Administracyjny

 

Klasa IIIb LICEUM PROFILOWANE – SOCJALNY/EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY

1.     Bortnik Beata

2.     Cichowicz Margareta

3.     Dobosiewicz Jolanta

4.     Flak Magdalena

5.     Florek Tomasz

6.     Furmantowicz Magdalena

7.     Głogowska Natalia

8.     Grzybowska Mariola

9.     Komarnicka Sara

10.           Korona Natalia

11.           Kozłowska Bogna

12.           Krzyszkowska Magdalena

13.           Mikołajów Aneta

14.           Okienko Piotr

15.           Ozga Katarzyna

16.           Piotrowicz Barbara

17.           Płowuszyńska Natalia

18.           Przybylska Dagmara

19.           Ratajczyk Agnieszka

20.           Rzepecka Magdalena

21.           Sikora Magda

22.           Suszek Sandra

23.           Walendykiewicz Jadwiga

24.           Wilczyńska Patrycja

25.           Witek Paulina

26.           Wysocka Milena

Klasa IIIa Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa IIIa LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Bester Katarzyna

2.     Błaszczyk Przemysław

3.     Budziński Przemysław

4.     Cesarska Justyna

5.     Dzieńkowska Monika

6.     Gora Joanna

7.     Jabłonowska Joanna

8.     Jóźwiak Joanna

9.     Morawska Agata

10.           Ozga Ewelina

11.           Pawłowska Agnieszka

12.           Pietryka Paweł

13.           Rożek Roksana

14.           Sawicka Maria

15.           Sokołowska Marzena

16.           Wanat Klaudia

17.           Witek Damian

18.           Żuberek Paulina