Klasa V semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

 V-semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Barszczewska Anna

2.     Biegarczyk Monika

3.     Borek Sylwia

4.     Brygała Bożena

5.     Budzik Elżbieta

6.     Bunak Joanna

7.     Cichowicz Aleksandra

8.     Dolat Sylwia

9.     Domańska Agnieszka

10.           Fischer Ilona

11.           Frąszczak Małgorzata

12.           Gołębiewska Beata

13.           Gorczyca Anna

14.           Huzarowicz Agnieszka

15.           Jezierska Iwona

16.           Kaczmarska Iwona

17.           Kaczmarski Robert

18.           Korotko-Bugajna Anna

19.           Kot Anna

20.           Kowalczyk Marzena

21.           Krause Izabela

22.           Lubińska Aleksandra

23.           Łuczak Agnieszka

24.           Marszał Małgorzata

25.           Merz Jolanta

26.           Miodek Krystyna

27.           Nowak Sylwia

28.           Nowakowska Dominika

29.           Olejniczak Agnieszka

30.           Olkowska Ewa

31.           Pętelska Kamila

32.           Pietrucka Anna

33.           Pietruszko Elżbieta

34.           Piotrowicz Beata

35.           Płowuszyńska Anna

36.           Podgórska-Duda Małgorzata

37.           Rawiak Anna

38.           Rychtarczyk Marta

39.           Stankiewicz Edyta

40.           Stankiewicz Ewa

41.           Stankiewicz Małgorzata

42.           Stawarz Małgorzata

43.           Świerczyńska Bożena

44.           Święcicka Izabela

45.           Urban Katarzyna

46.           Wiśniewska Agnieszka

47.           Włodarczyk Janina

48.           Wojciechowska Magdalena

49.           Zambrowski Andrzej

Klasa IV semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

 IV - semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Adamus Kamil

2.     Banasiewicz Andrzej

3.     Chudy Marcin

4.     Chwiedziuk Jacek

5.     Drozdowski Piotr

6.     Fajfrowski Krzysztof

7.     Flis Anna

8.     Gibas Piotr

9.     Kędzierski Edward

10.           Krajewski Krzysztof

11.           Kuczko Marcin

12.           Kuczyc Wiktor

13.           Milewska Dorota

14.           Milewska Marzena

15.           Moczko Grzegorz

16.           Senator Mariusz

17.           Szydłowski Andrzej

18.           Wróblewska Olga

19.           Wróblewski Michał

20.           Zając Mirosław

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Faderewicz Katarzyna

2.     Fituch Iwona

3.     Gaudusińska Marta

4.     Gaudusiński Arkadiusz

5.     Główczyk Marta

6.     Jakubowski Sebastian

7.     Karp Ewelina

8.     Konina Mateusz

9.     Młynarczyk Mariusz

10.           Nowak Paweł

11.           Pietras Magdalena

12.           Rybiński Rafał

13.           Rynkiewicz Mateusz

14.           Rytel Angelika

15.           Sobieski Tomasz

16.           Ślęczek Grzegorz

17.           Wieczorkowska Katarzyna

Klasa III - Wielozawodowa/Mechanik pojazdów samochodowych

 

Klasa III WIELOZAWODOWA/MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Barbachowska Olga

2.     Bialik Dariusz

3.     Chudyba Paweł

4.     Góral Tomasz

5.     Klemt Marcin

6.     Matuszewski Łukasz

7.     Sobociński Mateusz

8.     Stajkowski Daniel

9.     Walaszko Artur

10.           Wasik Łukasz

Klasa III - Technikum Handlowe

 

Klasa III TECHNIKUM HANDLOWE (na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej)

1.     Bębenek Renata

2.     Giryn Iwona

3.     Jabłonowska Justyna

4.     Jakubowska Anna

5.     Karpińska Anna

6.     Kubicka Ewa

7.     Kwiatkowska Barbara

8.     Łachacz Anna

9.     Maciorowska Katarzyna

10.           Mróz Teresa

11.           Rogala Sylwia

12.           Wilczańska Sylwia

13.           Woźnicka Kamila

14.           Wójcik Georgina

Klasa IIIe Liceum Profilowane - Transportowo-Spedycyjny

 

Klasa IIIe LICEUM PROFILOWANE – TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNY

1.     Bachniak Marcin

2.     Chendoszko Damian

3.     Cieśliński Zdzisław

4.     Czułowski Łukasz

5.     Jóźków Maciej

6.     Kameduła Bartłomiej

7.     Kopczyński Tomasz

8.     Kościukiewicz Damian

9.     Kwiek Michał

10.           Madej Bartłomiej

11.           Moraś Krzysztof

12.           Piórkowski Marcin

13.           Przyszlak Rafał

14.           Rybiński Norbert

15.           Sareło Grzegorz

16.           Sawicki Adam

17.           Słowikowska Anna

18.           Tyszkiewicz Paweł

19.           Warda Grzegorz

20.           Wieczorek Michał

Klasa IIId Liceum Profilowane - Ekonomiczno-Administracyjny

 

Klasa IIId LICEUM PROFILOWANE – EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY

1.     Boguska Wiesława

2.     Borkowska Katarzyna

3.     Drobikowska Patrycja

4.     Hruby Magdalena

5.     Judziak Anna

6.     Karolik Ewelina

7.     Kowalczyk Monika

8.     Kozimor Anna

9.     Lachowska Patrycja

10.           Lewicka Dorota

11.           Lisiecka Paulina

12.           Majewska Angelika

13.           Onak Anna

14.           Pawluk Izabela

15.           Pawłowska Monika

16.           Starzec Agata

17.           Stasiwolak Agata

18.           Stola Malwina

19.           Strząbała Marta

20.           Szlesicka Ewelina

21.           Szlesicka Justyna

22.           Trojanowska Aleksandra

23.           Zagajewska Agnieszka

Klasa IIIc Liceum Profilowane - Zarządzanie Informacją

 

Klasa IIIc LICEUM PROFILOWANE – ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ

1.     Biedroński Michał

2.     Bożek Krzysztof

3.     Czubak Rafał

4.     Jasiński Piotr

5.     Kaczkowski Radosław

6.     Kalarus Mateusz

7.     Karpiński Sebastian

8.     Kloczkowski Dawid

9.     Kluwak Damian

10.           Kulak Przemysław

11.           Kusideł Marcin

12.           Mieciecki Kamil

13.           Nowak Wojciech

14.           Piątek Adam

15.           Podgórski Rafał

16.           Rodzik Piotr

17.           Skoneczny Rafał

18.           Trzciński Marek

19.           Trypuć Robert

20.           Wodziński Kacper

21.           Wójtowicz Radosław

 

Klasa IIIb Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa IIIb LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Arciszewska Magdalena

2.     Bielawa Iga

3.     Ciupko Wioletta

4.     Furmanek Natalia

5.     Gołębiowska Kamila

6.     Jabłonowska Agata

7.     Kowal Joanna

8.     Lubiniecka Magdalena

9.     Łukjanowicz Katarzyna

10.           Mazur Paulina

11.           Oleksiuk Magdalena

12.           Ostafińska Aleksandra

13.           Pawłowicz Joanna

14.           Petelicka Magdalena

15.           Rożek Kinga

16.           Sokołowska Anna

17.           Szatkowska Elżbieta

18.           Szlesicka Orieta

19.           Ślęczek Anna

20.           Tyburska Ewelina

21.           Wąsowska Agnieszka

22.           Wiszniewska Sylwia

Klasa IIIa Liceum Profilowane - Socjalny

 

Klasa IIIa LICEUM PROFILOWANE - SOCJALNY

1.     Barczak Justyna

2.     Bębenek Agnieszka

3.     Cichowicz Katarzyna

4.     Fitas Katarzyna

5.     Florczak Monika

6.     Forysiak Anna

7.     Grodnici Agnieszka

8.     Kowalińska Iwona

9.     Krasnosielska Wioleta

10.           Krzyszkowska Karolina

11.           Kurczyński Konrad

12.           Łabecka Dorota

13.           Matuszczyk Mirabella

14.           Merz Wiktoria

15.           Nowacka Paulina

16.           Oleksik Karolina

17.           Para Monika

18.           Pazyra Justyna

19.           Płaszczyńska Ewelina

20.           Posłuszna Anna

21.           Troc Beata

22.           Walendykiewicz Agata

23.           Wcisło Eulialia

24.           Wilas Magdalena

25.           Wójciak Małgorzata