Klasa IV semestralna - Szkoła Policealna dla Dorosłych

 

 IV-semestralna – SZKOŁA POLICEALNA dla DOROSŁYCH

1.     Antas Piotr

2.     Antoniak Anna

3.     Bachniak Robert

4.     Bednarski Ireneusz

5.     Bielawa Marcin

6.     Bosiak Agnieszka

7.     Budzińska Marta

8.     Dębowska Wioletta

9.     Drapała Grzegorz

10.                       Dyrba Jakub

11.                       Fandzloch Katarzyna

12.                       Fituch Paweł

13.                       Floria Wioleta

14.                       Gębuś Anna

15.                       Jadczuk Aneta

16.                       Jaroszewska Anna

17.                       Kamut Joanna

18.                       Karczewska Emilia

19.                       Madej Katarzyna

20.                       Matuszczyk Marta

21.                       Matuszczyk Wioleta

22.                       Młyńczyk Patrycja

23.                       Młyńczyk Tomasz

24.                       Mroczkowski Mariusz

25.                       Niechwiej Katarzyna

26.                       Nowak Sylwia

27.                       Ociepka Bartosz

28.                       Piotrowicz Małgorzata

29.                       Podgórski Edwin

30.                       Raszewska Iwona

31.                       Ruszała Ewelina

32.                       Rybicki Artur

33.                       Skrabek Marcin

34.                       Stankiewicz Katarzyna

35.                       Stasiak Honorata

36.                       Stefański Sławomir

37.                       Wiśniewska Agnieszka

38.                       Wojdat Emilian

39.                       Zakrzewska Marta

40.                       Zaremba Dariusz

Klasa V - Technikum Handlowe

 

Klasa V TECHNIKUM HANDLOWE

1.     Abratkiewicz Wioleta

2.     Bajerska Marta

3.     Bębenek Małgorzata

4.     Biegała Agata

5.     Chrzanowska Sylwia

6.     Dienst Tomasz

7.     Jankowska Dorota

8.     Kowalska Karolina

9.     Kubica Marta

10.           Leśniewska Lidia

11.           Listkiewicz Izabela

12.           Majczyna Maria

13.           Mochnal Monika

14.           Niewiadomska Edyta

15.           Osińska Anna

16.           Paździor Małgorzata

17.           Prusik Monika

18.           Rohatyńska Karina

19.           Stabrawa Urszula

20.           Tymczyna Marzena

21.           Urbaniak Ilona

22.           Warsocka Alicja

23.           Zacharewicz Dawid

24.           Zapłotna Joanna

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II – WIELOZAWODOWA

1.     Demska Ilona

2.     Kamut Kamil

3.     Latosiński Maciej

4.     Manaj Kamila

5.     Matras Anna

6.     Rogalińska Kamila

Klasa III - Wielozawodowa/Mechanik pojazdów samochodowych

 

Klasa III – WIELOZAWODOWA/MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Danieluk Justyna

2.     Frąckowiak Wioleta

3.     Frączek Emilia

4.     Kaczmarek Paulina

5.     Malcow Grzegorz

6.     Piekarski Adam

7.     Piekarski Krzysztof

8.     Zapotoczny Adrian

Klasa IIILp Liceum Profilowane - Transportowo-Spedycyjny

 

Klasa III LICEUM PROFILOWANE – TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNY

1.     Bębenek Andrzej

2.     Bielawa Tomasz

3.     Gosk Bartłomiej

4.     Gwóźdź Łukasz

5.     Hartwig Michał

6.     Hnizdo Bartłomiej

7.     Horodecki Daniel

8.     Jędrzejczak Rafał

9.     Kamecki Michał

10.           Kowalczyk Krystian

11.           Kwiatkowski Rafał

12.           Michalak Sławomir

13.           Młynarczyk Piotr

14.           Ociepka Paweł

15.           Spich Paweł

16.           Walczak Krystian

17.           Włos Mateusz