Klasa IVb Liceum Zawodowe - Operator Obrabiarek Skrawających

 

Klasa IVb LICEUM ZAWODOWE – OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

1.     Chwiedziuk Jacek

2.     Cichocki Rafał

3.     Deszcz Grzegorz

4.     Duduć Łukasz

5.     Gibas Piotr

6.     Gruszczyńska Dominika

7.     Grzybowski Michał

8.     Janik Sławomir

9.     Kamiński Radosław

10.           Kienik Olga

11.           Kienik Patrycja

12.           Krajewski Krzysztof

13.           Legeżyński Grzegorz

14.           Młyńczyk Jarosław

15.           Ostrowski Marcin

16.           Pietroński Paweł

17.           Polakowski Artur

18.           Poźniak Łukasz

19.           Przybyła Karolina

Klasa IVa Liceum Zawodowe - Mechanik pojazdów samochodowych

 

Klasa IVa LICEUM ZAWODOWE – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Adamus Kamil

2.     Borowik Marcin

3.     Budyn Łukasz

4.     Dobosz Jarosław

5.     Dudkowski Dawid

6.     Ejdys Sebastian

7.     Fajfrowski Krzysztof

8.     Forysiak Grzegorz

9.     Frączek Przemysław

10.           Gawrysiak Paweł

11.           Giedyna Jarosław

12.           Goździk Paweł

13.           Jasiński Paweł

14.           Jastrzębski Marcin

15.           Kosiński Bartłomiej

16.           Kuczko Marcin

17.           Kuczyc Wiktor

18.           Kułakowski Krystian

19.           Latos Radosław

20.           Ludziak Arkadiusz

21.           Majdanik Łukasz

22.           Majewski Maciej

23.           Młyńczyk Marcin

24.           Senator Mariusz

25.           Tuchowski Dariusz

26.           Wanad Dawid

27.           Wróblewski Michał

Klasa II - Wielozawodowa

 

Klasa II WIELOZAWODOWA

1.     Daniłowicz Beata

2.     Gołębiowska Emilia

3.     Jędryszczak Tomasz

4.     Kostrzewska Agnieszka

5.     Małkiewicz Ewelina

6.     Opanowska Ewelina

7.     Wojtuś Renata

Klasa III - Technikum Handlowe

 

Klasa III TECHNIKUM HANDLOWE (na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej)

1.     Bieniek Anna

2.     Droszcz Monika

3.     Dudek Izabela

4.     Ertel Greta

5.     Fajfrowska Katarzyna

6.     Jakiel Magdalena

7.     Jakubowska Lena

8.     Jakubów Joanna

9.     Jarych Katarzyna

10.           Jasińska-Bębenek Monika

11.           Kałabun Elżbieta

12.           Lewandowska Katarzyna

13.           Matras Marta

14.           Radawiec Jowita

15.           Rduch Lucyna

16.           Sułkowska Marzena

17.           Szczurek Kamila

18.           Szram Joanna

19.           Tabak Agnieszka

20.           Ufniarz Aneta

21.           Wróblewska Małgorzata

22.           Ziobro Kamila

Klasa III - Ślusarz/Wielozawodowa

 

Klasa III ŚLUSARZ/WIELOZAWODOWA

1.     Ciepły Kamil

2.     Czekański Jarosław

3.     Helbrecht Dariusz

4.     Hruby Paweł

5.     Janik Ariel

6.     Kondraciuk Artur

7.     Króliczak Damian

8.     Kruczek Łukasz

9.     Majcher Mateusz

10.           Matejek Marcin

11.           Przybylski Rafał

12.           Rutkowski Tomasz

13.           Zambrowski Sebastian

14.           Bosek Katarzyna

15.           Bożek Monika

16.           Buczek Jadwiga

17.           Judziak Maria

18.           Kamecka Justyna

19.           Lewicka Aleksandra

20.           Lisiecka Agnieszka

21.           Łaszczewski Paweł

22.           Merz Barbara

23.           Migoń Izabela

24.           Słotnicki Paweł

25.           Stachurska Bożena

26.           Tomaszewska Anna

27.           Wiśniewska Katarzyna