Klasa IV Liceum Zawodowe - Operator Obrabiarek Skrawających

 

Klasa IV LICEUM ZAWODOWE – OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

1.     Andrzejewski Łukasz

2.     Antas Piotr

3.     Czarnecki Damian

4.     Figas Elżbieta

5.     Floria Wioleta

6.     Grądowa Maja

7.     Jabłoński Dariusz

8.     Kaczmarczyk Grzegorz

9.     Kania Maciej

10.           Karolik Marlena

11.           Mielnik Paweł

12.           Olejarz Tomasz

13.           Opoń Paweł

14.           Paździor Bartosz

15.           Podgórski Edwin

16.           Rybak Marek

17.           Serafin Daniel

18.           Smardzewski Kamil

19.           Szulc Piotr

20.           Terpiłowski Łukasz

21.           Urbanowicz Andrzej

22.           Utan Daniel

23.           Wcisło Bartosz

24.           Wiśniewska Agnieszka

25.           Zaustowicz Robert

26.           Zychowicz Dariusz

Klasa III - Ślusarz

 

Klasa III ŚLUSARZ

1.     Baltas Jacek

2.     Dziewoński Krzysztof

3.     Fuczka Rafał

4.     Iwanowski Piotr

5.     Kościaniuk-Semeniuk Przemysław

6.     Leśniak Jarosław

7.     Manaj Kamil

8.     Moneta Mateusz

9.     Pawlicki Sławomir

10.           Rosiak Tomasz

11.           Rudzis Mariusz

12.           Sibik Andrzej

13.           Tulisz Marcin

14.           Wójciszyn Sławomir

15.           Zarzycki Marcin

Klasa III - Sprzedawca

 

Klasa III SPRZEDAWCA

1.     Anklewicz Natalia

2.     Bębenek Renata

3.     Błaszczyk Anna

4.     Ciupa Gabriela

5.     Dudkowska Agnieszka

6.     Jabłonowska Justyna

7.     Kamut Edyta

8.     Kapitan Roksana

9.     Koperska Anna

10.           Kubicka Ewa

11.           Kurynna Aurelia

12.           Łachacz Anna

13.           Maciorowska Katarzyna

14.           Matuszewska Joanna

15.           Mielcarek Beata

16.           Mróz Teresa

17.           Oleszkiewicz Krzysztof

18.           Pancerz Maria

19.           Pieciuk Ewelina

20.           Prugar Monika

21.           Rogala Sylwia

22.           Skiba Jakub

23.           Szot Magdalena

24.           Wieliczko Marta

25.           Wilczańska Sylwia

26.           Wójcik Georgina

27.           Wysocka Agnieszka

Klasa III - Mechanik pojazdów samochodowych

 

Klasa III MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Bogusiewicz Sylwester

2.     Brożek Krzysztof

3.     Cisek Jakub

4.     Cisek Przemysław

5.     Dobrowolski Artur

6.     Kazalski Marcin

7.     Kowalczyk Krzysztof

8.     Małkiewicz Michał

9.     Matras Zbigniew

10.           Michalski Marcin

11.           Mikulski Łukasz

12.           Pindor Zdzisław

13.           Radziwanowski Marcin

14.           Stępień Patryk

15.           Stępkowski Krzysztof

Klasa IIIb - Wielozawodowa

 

Klasa IIIb WIELOZAWODOWA

1.     Adamus Łukasz

2.     Borek Daniel

3.     Czerniawska Marta

4.     Falecka Klaudia

5.     Florek Ilona

6.     Gołębiowski Łukasz

7.     Góral Adam

8.     Gwizd Beata

9.     Jaworski Krzysztof

10.           Jędrusik Kamil

11.           Kłykociński Ryszard

12.           Lenarcik Agnieszka

13.           Łuszczek Agnieszka

14.           Mazur Paweł

15.           Opanowska Magdalena

16.           Parcej Andrzej

17.           Pogonowski Marcin

18.           Rudnicka Katarzyna

19.           Rudzki Wojciech

20.           Sobieska Paulina

21.           Urban Józef

22.           Węsławowicz Dominika

23.           Wojciechowska Marta

24.           Zalwert Krzysztof

25.           Zielonka Małgorzata

Klasa IIIa - Wielozawodowa/Sprzedawca

 

Klasa IIIa WIELOZAWODOWA/SPRZEDAWCA

1.     Bębenek Piotr

2.     Kulak Paweł

3.     Michalak Damian

4.     Rydzewski Michał

5.     Tymoszczuk Barbara

6.     Weremkowicz Marta

7.     Bancerz Katarzyna

8.     Cichońska Katarzyna

9.     Frychel Dorota

10.           Giryn Iwona

11.           Kubiak Beata

12.           Kuchmistrz Anna

13.           Kwiatkowska Barbara

14.           Malinowski Tomasz

15.           Muzyk Ewa

16.           Sadowska Elwira

17.           Skorupa Kamila

18.           Szyszka Małgorzata

19.           Trojanowski Robert

20.           Wawrzyn Marta

21.           Wąsik Sławomir

22.           Woźnicka Kamila

23.           Zacharuś Halina