Klasa IV Liceum Zawodowe - Operator Obrabiarek Skrawających

 

Klasa IV LICEUM ZAWODOWE – OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

1.     Brożek Tomasz

2.     Brzeziński Marcin

3.     Brzuskiewicz Rafał

4.     Chałupka Dorota

5.     Cichowicz Anna

6.     Cisek Magda

7.     Cytowicz Piotr

8.     Gogosz Waldemar

9.     Kaczmarczyk Piotr

10.           Kwiatkowska Joanna

11.           Majdanik Krzysztof

12.           Milkowska Danuta

13.           Młynarczyk Marcin

14.           Morawski Bartosz

15.           Pilipiszyn Marcin

16.           Serputko Łukasz

17.           Soja Anna

18.           Stefaniak Łukasz

19.           Szatkowski Mariusz

20.           Tyszkiewicz Piotr

21.           Wajs Gabriela

22.           Wołek Monika

Klasa III - Ślusarz

 

Klasa III – ŚLUSARZ

1.     Borysiewicz Grzegorz

2.     Bukowski Antoni

3.     Chaber Norbert

4.     Chełmiński Wojciech

5.     Chyła Remigiusz

6.     Grochola Tomasz

7.     Kostecki Łukasz

8.     Krawczyk Bartłomiej

9.     Kwieciński Damian

10.           Małańczuk Mariusz

11.           Miodona Piotr

12.           Ochnik Michał

13.           Słowik Jarosław

14.           Staniszewski Łukasz

15.           Stefański Piotr

16.           Urbaniak Kamil

17.           Wolny Marcin

Klasa III - Sprzedawca

 

Klasa III – SPRZEDAWCA

1.     Bajsarowicz Marzena

2.     Brzuchalska Agnieszka

3.     Burdziak Anna

4.     Czerwień Marta

5.     Dienst Paulina

6.     Gosk Katarzyna

7.     Jakubowska Anna

8.     Koksanowicz Klaudia

9.     Kuternozińska Barbara

10.           Małkiewicz Justyna

11.           Pasternak Jolanta

12.           Piekarska Anna

13.           Piekarska Kamila

14.           Stankiewicz Jadwiga

15.           Stojak Beata

16.           Urbanek Anna

17.           Walendykiewicz Anna

18.           Włodarska Emilia

19.           Włos Marzena

Klasa III - Mechanik pojazdów samochodowych

 

Klasa III – MECHANIK POJAZÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Antoszczyk Andrzej

2.     Czech Dawid

3.     Czerniawski Łukasz

4.     Gwóźdź Przemysław

5.     Hartwig Maciej

6.     Janiak Mariusz

7.     Jastrzębski Rafał

8.     Jędrzejczak Piotr

9.     Kowalski Piotr

10.           Kulak Łukasz

11.           Łochyn Adam

12.           Nowakowski Sławomir

13.           Pałgan Marcin

14.           Panacheda Grzegorz

15.           Pastuszko Mariusz

16.           Piekarski Sławomir

17.           Pietkiewicz Radosław

18.           Pindor Arkadiusz

19.           Socała Tomasz

20.           Szot Bartłomiej

21.           Szydłowski Mikołaj

22.           Trypuć Krzysztof

23.           Turek Dawid

24.           Witkowski Grzegorz

25.           Zwoliński Przemysław