Klasa IV Liceum Zawodowe - Operator Obrabiarek Skrawających

 

Klasa IV LICEUM ZAWODOWEOPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

1.     Augustyniak Daniel

2.     Benroth Patrycja

3.     Bielawa Marcin

4.     Bogucki Bartłomiej

5.     Celińska Magdalena

6.     Chodorowski Mirosław

7.     Dżulis Anna

8.     Figas Urszula

9.     Grześkowiak Rafał

10.           Hęś Łukasz

11.           Jandziszak Mirosław

12.           Jasiukiewicz Tomasz

13.           Jóźków Marta

14.           Królikowski Daniel

15.           Nowak Sławomir

16.           Pazyra Patryk

17.           Piechurska Teresa

18.           Skiba Przemysław

19.           Słomian Łukasz

20.           Sosiński Adam

21.           Sosnowski Rafał

22.           Stefaniak Adrian

23.           Szuber Aurelia

24.           Walendykiewicz Małgorzata

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III – WIELOZAWODOWA

1.     Barczyk Anna

2.     Barczyk Magdalena

3.     Berencz Agnieszka

4.     Brzuchalska Manuela

5.     Głuchan Anna

6.     Karadzios Anna

7.     Kępka Marzena

8.     Kubicka Małgorzata

9.     Łabędź Krzysztof

10.           Matras Angelika

11.           Mikołajów Marek

12.           Niewiński Łukasz

13.           Paszkowska Julia

14.           Pawlik Sebastian

15.           Piechurski Tomasz

16.           Podstawczuk Tomasz

17.           Pogonowski Rafał

18.           Radziechowska Wioleta

19.           Sadowska Adrianna

20.           Szakiel Monika

21.           Szot Łukasz

22.           Szymczak Anna

23.           Warzecha Aleksandra

24.           Wikiera Rafał

25.           Zagajewska Anna

26.           Ziaja Iwona

Klasa III - Ślusarz-Spawacz

 

Klasa III – ŚLUSARZ-SPAWACZ

1.     Adamus Damian

2.     Bąk Krzysztof

3.     Brożek Rafał

4.     Cisek Remigiusz

5.     Danilewicz Mariusz

6.     Drabarz Grzegorz

7.     Giedrys Łukasz

8.     Legeżyński Paweł

9.     Łaziński Wojciech

10.           Malcow Marcin

11.           Nowacki Piotr

12.           Pietrzykowski Sebastian

13.           Polakowski Damian

14.           Sadowski Maciej

15.           Sapielski Grzegorz

16.           Szwargoliński Bartłomiej

17.           Walendykiewicz Tomasz

18.           Wiśniewski Paweł

19.           Ziaja Adam

Klasa III - Mechanik Pojazdów Samochodowych

 

Klasa III – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Bartczak Sławomir

2.     Cichowicz Arkadiusz

3.     Dudek Mariusz

4.     Dwornicki Krzysztof

5.     Figas Krzysztof

6.     Grodziński Robert

7.     Helbrecht Mirosław

8.     Jadczuk Wojciech

9.     Jaworski Ariel

10.           Jóźwiak Marek

11.           Kardach Marcin

12.           Komarnicki Ryszard

13.           Koniuszewski Marcin

14.           Kruk Łukasz

15.           Kudła Grzegorz

16.           Kujawa Artur

17.           Mateczko Mariusz

18.           Nowak Maciej

19.           Pietruszka Damian

20.           Polanowski Marcin

21.           Skiba Piotr

22.           Szot Sławomir

23.           Wawrzyn Dominik

24.           Wójcik Tomasz

25.           Zając Konrad

26.           Zaremba Szczepan

27.           Zatorski Artur

Klasa IIIb - Sprzedawca

 

Klasa IIIb – SPRZEDAWCA

1.     Aleksandrzak Agnieszka

2.     Biszof Agnieszka

3.     Biszof Izabela

4.     Chyl Małgorzata

5.     Danilewicz Agnieszka

6.     Domańska Alicja

7.     Giłka Sylwia

8.     Gołyga Ilona

9.     Guźniczak Magdalena

10.           Horodecka Żaklina

11.           Jakubów Joanna

12.           Kuchmistrz Aneta

13.           Lewandowska Katarzyna

14.           Matras Marta

15.           Mielcarek Joanna

16.           Paszek Joanna

17.           Pierzchalska Monika

18.           Piękoś Iwona

19.           Sawicka Monika

20.           Skiba Aldona

21.           Suchocka Joanna

22.           Sułkowska Marzena

23.           Szczurek Kamila

24.           Szram Joanna

25.           Ziobro Kamila

Klasa IIIa - Sprzedawca

 

Klasa IIIa – SPRZEDAWCA

1.     Banach Anna

2.     Dudek Izabela

3.     Fajfrowska Katarzyna

4.     Jakiel Magdalena

5.     Jakubowska Lena

6.     Jasińska Monika

7.     Kałabun Elżbieta

8.     Kibita Marika

9.     Króliczak Małgorzata

10.           Kupiec Małgorzata

11.           Nobis Renata

12.           Pawlak Agnieszka

13.           Podborączyńska Anna

14.           Radawiec Jowita

15.           Rduch Lucyna

16.           Sicz Magdalena

17.           Stankiewicz Marzena

18.           Witczak Anna

19.           Włos Małgorzata

20.           Wróblewska Małgorzata

21.           Wysocka Marzena

22.           Zieniewicz Sabina