Klasa IV Liceum Zawodowe - Mechanik Obróbki Skrawaniem

 

Klasa IV LICEUM ZAWODOWEMECHANIK OBRÓBKI SKRAWANIEM

1.     Antas Anna

2.     Bobójć Arkadiusz

3.     Bożek Aneta

4.     Chróścicki Andrzej

5.     Chudy Magdalena

6.     Chudyba Maja

7.     Dudkowski Damian

8.     Herbuś Piotr

9.     Jasińska Maja

10.           Justyński Jarosław

11.           Kibita Angelika

12.           Kienik Ariel

13.           Klak Paweł

14.           Kluczyk Radosław

15.           Krupa Anna

16.           Kusideł Paweł

17.           Łazarczyk Radosław

18.           Maćkowiak Alicja

19.           Pietkiewicz Urszula

20.           Soszyńska Paulina

21.           Stankiewicz Anna

22.           Suliga Damian

23.           Szatkowski Dariusz

24.           Wcisło Sebastian

25.           Wielec Marcin

26.           Zalejski Grzegorz

27.           Zawiła Tomasz

28.           Żuk Daniel

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III – WIELOZAWODOWA

1.     Bajsarowicz Robert

2.     Cerek Grzegorz

3.     Czech Marta

4.     Dąbrowski Tomasz

5.     Dobrowolski Piotr

6.     Domański Marcin

7.     Górowski Michał

8.     Grudzińska Ewelina

9.     Kamińska Ewa

10.           Kamińska Monika

11.           Karapuda Michał

12.           Kosowicz Jarosław

13.           Kowalczyk Izabela

14.           Ociepka Anna

15.           Semków Agnieszka

16.           Skupiński Mirosław

17.           Stodolska Adrianna

18.           Swędrak Andrzej

19.           Szafrańska Sylwia

20.           Szantyka Tomasz

21.           Turek Anna

22.           Żonko Marek

Klasa III - Ślusarz-Spawacz

 

Klasa III – ŚLUSARZ-SPAWACZ

1.     Dera Adam

2.     Flak Robert

3.     Fundament Adam

4.     Giza Michał

5.     Jakubowski Paweł

6.     Klemczak Patryk

7.     Kobus Ernest

8.     Koniuszewski Marcin

9.     Kozłowski Łukasz

10.           Laga Marcin

11.           Malinowski Robert

12.           Manaj Krzysztof

13.           Młyńczyk Tomasz

14.           Muzyk Krzysztof

15.           Nocuń Łukasz

16.           Nocuń Tomasz

17.           Oleksik Andrzej

18.           Orbach Łukasz

19.           Osiński Oskar

20.           Panacheda Mirosław

21.           Pietrzykowski Mariusz

22.           Sawicz Grzegorz

23.           Słomiński Sebastian

24.           Stanejko Mirosław

25.           Stasiwolak Paweł

26.           Urbaniak Krzysztof

27.           Wieliczko Tomasz

28.           Wysocki Andrzej

29.           Zowal Dawid

Klasa III - Mechanik Pojazdów Samochodowych

 

Klasa III – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Bachniak Robert

2.     Basta Paweł

3.     Benitez-Bistel Dawid

4.     Cieślik Tomasz

5.     Czeremkiewicz Piotr

6.     Furmantowicz Dionizy

7.     Gawlik Sylwester

8.     Jagiełło Jarosław

9.     Kałabun Krzysztof

10.           Klemens Adam

11.           Kuczyński Piotr

12.           Kurantowicz Dominik

13.           Majka Krzysztof

14.           Małkiewicz Arkadiusz

15.           Matras Adam

16.           Mikulski Marcin

17.           Mochnal Piotr

18.           Nowatkowski Leszek

19.           Paszkowski Marcin

20.           Skwarczyński Arkadiusz

21.           Słomiński Tomasz

22.           Stefański Sławomir

23.           Szwargoliński Marcin

24.           Trypuć Robert

25.           Wasilewski Paweł

26.           Wójcik Marcin

27.           Wrotek Marcin

Klasa IIIb - Sprzedawca

 

Klasa IIIb – SPRZEDAWCA

1.     Bieniek Anna

2.     Drozdowska Marta

3.     Hęś Iwona

4.     Jajuga Agnieszka

5.     Janiszewska Emilia

6.     Jarych Katarzyna

7.     Karczewska Emilia

8.     Krauze Jolanta

9.     Krawczyk Agnieszka

10.           Leus Anna

11.           Lewandowska Anna

12.           Łazińska Karolina

13.           Marszałek Elżbieta

14.           Niechwiej Katarzyna

15.           Nowak Katarzyna

16.           Nowakowska Marta

17.           Radecka Anna

18.           Skwarczyńska Maria

19.           Sztwiorok Dorian

20.           Tyszkiewicz Maria

21.           Wawrzyn Ewelina

22.           Wdzięczna Wioletta

23.           Włos Joanna

24.           Vonczina Paweł

25.           Zaremba Renata

Klasa IIIa - Sprzedawca

 

Klasa IIIa – SPRZEDAWCA

1.     Baran Wioletta

2.     Bolinger Magdalena

3.     Dudek Anita

4.     Dudzic Karina

5.     Goś Anna

6.     Goś Ewelina

7.     Grudzień Arleta

8.     Jachimowicz Małgorzata

9.     Kamut Joanna

10.           Kubiak Anita

11.           Kujawa Joanna

12.           Madej Katarzyna

13.           Michalska Agnieszka

14.           Piekarska Marlena

15.           Pawlonka Anna

16.           Rogala Monika

17.           Sobierańska Natalia

18.           Śliwa Aneta

19.           Urban Agnieszka

20.           Ziółkowska Katarzyna

21.           Ździebło Agnieszka