Klasa IV Liceum Zawodowe - Mechanik Obróbki Skrawaniem

 

Klasa IV LICEUM ZAWODOWE – MECHANIK OBRÓBKI SKRAWANIEM

1.     Arendarczyk Mariusz

2.     Bachniak Alicja

3.     Bojarun Sylwia

4.     Brzeziński Jacek

5.     Fic Grzegorz

6.     Fiut Izabella

7.     Gajewska Milena

8.     Hnitecki Rafał

9.     Jastrzębski Artur

10.           Klich Michał

11.           Kowalska Agnieszka

12.           Kropidłowski Ireneusz

13.           Leus Julita

14.           Lorek Marcin

15.           Michalski Przemysław

16.           Migdał Dariusz

17.           Migdał Marcin

18.           Obłokowski Norbert

19.           Palow Piotr

20.           Piepiora Bartosz

21.           Pietkiewicz Joanna

22.           Podstawczuk Bartłomiej

23.           Pokuć Mariusz

24.           Pruszyński Krzysztof

25.           Rydziński Dawid

26.           Sicz Katarzyna

27.           Wasik Artur

28.           Wertelecki Ryszard

29.           Witek Elżbieta

30.           Wolska-Kwolek Natalia

31.           Wójcik Marek

Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III – WIELOZAWODOWA

1.     Bark Tomasz

2.     Borowiak Tomasz

3.     Borowska Maja

4.     Faderewicz Małgorzata

5.     Fronczak Katarzyna

6.     Frychel Alicja

7.     Gromczak Katarzyna

8.     Hołowiński Daniel

9.     Kobus Monika

10.           Korona Marzena

11.           Kruk Marzena

12.           Kułakowska Marta

13.           Ludwiczak Monika

14.           Marciniak Joanna

15.           Motyka Magdalena

16.           Pieciuk Joanna

17.           Pieciuk Małgorzata

18.           Podborączyńska Marta

19.           Radecka Magdalena

20.           Roman Jolanta

21.           Skorupa Agnieszka

22.           Stępień Aneta

23.           Walkowiak Aneta

24.           Witkowski Jerzy

25.           Zachara Rafał

Klasa III - Ślusarz-Spawacz

 

Klasa III – ŚLUSARZ-SPAWACZ

1.     Banach Andrzej

2.     Bartczak Tomasz

3.     Cieniewicz Marek

4.     Czarnecki Seweryn

5.     Dulemba Jacek

6.     Gaszewski Tomasz

7.     Imbra Mariusz

8.     Janiak Tomasz

9.     Kopczyński Sławomir

10.           Kot Włodzimierz

11.           Kurantowicz Ryszard

12.           Legeżyński Dawid

13.           Leśniewski Paweł

14.           Lipiński Rafał

15.           Marcinkowski Sławomir

16.           Mrygoń Waldemar

17.           Rajski Mariusz

18.           Sieczko Rafał

19.           Sikora Dawid

20.           Skiba Paweł

21.           Stefaniak Marcin

22.           Szewczyk Stanisław

Klasa III - Mechanik Pojazdów Samochodowych

 

Klasa III – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Adamus Adrian

2.     Dziuba Rafał

3.     Fituch Paweł

4.     Giryn Krzysztof

5.     Kadzewicz Piotr

6.     Kondraciuk Daniel

7.     Koniuszewski Jacek

8.     Kościukiewicz Marcin

9.     Kryjak Jacek

10.           Legeżyński Robert

11.           Łaziński Krzysztof

12.           Małańczuk Tomasz

13.           Matkowski Marek

14.           Niechwiej Adam

15.           Pałgan Tomasz

16.           Podraza Mariusz

17.           Rosiński Marcin

18.           Sicz Tomasz

19.           Słowiński Piotr

20.           Soszyński Rafał

21.           Wenc Paweł

22.           Włos Kamil

23.           Wołek Andrzej

24.           Zielewski Krzysztof

Klasa IIIb - Sprzedawca

 

Klasa IIIb – SPRZEDAWCA

1.     Bajda Sebastian

2.     Ciceń Katarzyna

3.     Górna Renata

4.     Jaszczyk Kamila

5.     Kłyho Małgorzata

6.     Korotko Sylwia

7.     Kostrzewska Iwona

8.     Kowalczyk Katarzyna

9.     Krauze Anna

10.           Kropornicka Renata

11.           Kubicka Dorota

12.           Lech Anna

13.           Leśniewska Anna

14.           Liszkowska Agnieszka

15.           Nosidlak Agnieszka

16.           Skupińska Izabela

17.           Szulc Ewelina

18.           Szulc Izabela

19.           Szulenin Marta

20.           Tobijańska Beata

21.           Tuchowska Katarzyna

22.           Wielec Monika

23.           Wysocka Małgorzata

24.           Żytnik Aneta

Klasa IIIa - Sprzedawca

 

Klasa IIIa – SPRZEDAWCA

1.     Bartoś Katarzyna

2.     Borek Sylwia

3.     Cużytek Sylwia

4.     Dobrowolska Wioleta

5.     Droszcz Monika

6.     Gaszewska Mirela

7.     Guźniczak Ewa

8.     Hęś Elżbieta

9.     Kamińska Beata

10.           Kozłowska Magdalena

11.           Lech Monika

12.           Maćkowiak Anna

13.           Malcow Joanna

14.           Malicka Urszula

15.           Nowiczuk Dorota

16.           Olempa Marlena

17.           Płocharz Krystyna

18.           Psiuk Ewelina

19.           Raczyńska Marlena

20.           Rasińska Agnieszka

21.           Sigiel Cecylia

22.           Śliwińska Anna

23.           Wiśniewska Izabella

24.           Wójcik Marta