Klasa III - Wielozawodowa

 

Klasa III – WIELOZAWODOWA

1.     Borowska Anna

2.     Borys Monika

3.     Dobrowolska Beata

4.     Dreczkowski Jakub

5.     Gowin Michał

6.     Gul Gabriela

7.     Kotowska Patrycja

8.     Kuczyńska Grażyna

9.     Kurczyk Agnieszka

10.           Łukianowicz Aneta

11.           Minuta Małgorzata

12.           Minuta Monika

13.           Niewiarowska Inez

14.           Olechowska Elżbieta

15.           Partyka Dorota

16.           Podbiegłowska Anna

17.           Rajczak Sylwia

18.           Róźniecka Katarzyna

19.           Rudzka Katarzyna

20.           Rybicki Adam

21.           Sałata Monika

22.           Słowik Agnieszka

23.           Szulc Daniel

24.           Szulc Magdalena

25.           Suszczyńska Agnieszka

26.           Wereszczyńska Jolanta

27.           Wróblewska Joanna

28.           Zygadło Joanna

Klasa III - Ślusarz-Spawacz

 

Klasa III – ŚLUSARZ-SPAWACZ

1.     Dymytrów Krzysztof

2.     Harasny Dariusz

3.     Kaczkowski Przemysław

4.     Kamiński Krzysztof

5.     Leśniewski Sebastian

6.     Majdański Marcin

7.     Mroczko Przemysław

8.     Nobis Robert

9.     Ociepka Sylwester

10.           Oduchowski Piotr

11.           Ogrodnik Mariusz

12.           Oleksik Jan

13.           Pluta Jan

14.           Radecki Przemysław

15.           Słomiński Mariusz

16.           Stasiwolak Ireneusz

17.           Stremecki Krystian

18.           Stępień Andrzej

19.           Świstak Aleksander

Klasa III - Mechanik Pojazdów Samochodowych

 

Klasa III – MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1.     Drozdowski Marcin

2.     Gruberski Marcin

3.     Hołubowicz Ireneusz

4.     Jackowiak Grzegorz

5.     Judziak Arkadiusz

6.     Kadzewicz Krzysztof

7.     Kras Klaudiusz

8.     Krasnowski Krystian

9.     Mackaniec Paweł

10.           Olempa Krzysztof

11.           Płaszczyński Krzysztof

12.           Ptak Adrian

13.           Sapielski Mariusz

14.           Sochacki Arkadiusz

15.           Sommerfeld Tomasz

16.           Stanek Tomasz

17.           Sułkowski Mariusz

18.           Suszczyński Marcin

19.           Sztybrych Sławomir

20.           Szymański Marek

21.           Szymański Szymon

22.           Zielewski Sebastian

Klasa IIIb - Sprzedawca

 

Klasa IIIb – SPRZEDAWCA

1.     Banasik Izabela

2.     Basa Damian

3.     Boruta Edyta

4.     Czaplińska Krystyna

5.     Ertel Greta

6.     Gotfryd Ewa

7.     Górowska Joanna

8.     Kalecińska Renata

9.     Kopczyńska Magdalena

10.           Kowal Katarzyna

11.           Kowalczyk Beata

12.           Łazińska Klaudia

13.           Mateczko Iwona

14.           Merz Małgorzata

15.           Strowska Klaudia

16.           Skoczylas Beata

17.           Slużel Ewa

18.           Sobczak Anita

19.           Sokalska Renata

20.           Szczerbińska Monika

21.           Twardowska Barbara

22.           Witkowska Joanna

23.           Wojtuś Marzena

24.           Zakrzewska Jolanta

25.           Zielińska Monika

Klasa IIIa - Sprzedawca

 

Klasa IIIa – SPRZEDAWCA

1.     Brendowska Justyna

2.     Choma Agnieszka

3.     Chruścik Agnieszka

4.     Cieślińska Jolanta

5.     Dąbrowska Magdalena

6.     Dziuba Kamila

7.     Koleśnik Wioletta

8.     Kowal Wioletta

9.     Majcher Olimpia

10.           Majda Agnieszka

11.           Pietruszka Wioletta

12.           Rosiak Mariola

13.           Rudnicka Agnieszka

14.           Starzec Anna

15.           Szulc Magdalena

16.           Szyłko Marzena

17.           Szyrwiel Marzena

18.           Tabaka Katarzyna

19.           Turlej Magdalena

20.           Wadas Barbara

21.           Wąchała Elżbieta

22.           Wołowska Anna