Klasa III - Górnik Mechanik

 

Klasa III – GÓRNIK MECHANIK

1.     Banaszak Jacek

2.     Banaszak Zdzisław

3.     Baziuk Andrzej

4.     Bożek Dariusz

5.     Brodziak Ireneusz

6.     Czarnecki Grzegorz

7.     Ciszewski Krystian

8.     Dankowski Marek

9.     Dreczkowski Remigiusz

10.           Dynus Krzysztof

11.           Flak Mariusz

12.           Giza Bartosz

13.           Jakubowski Artur

14.           Kułacz Wojciech

15.           Madej Sławomir

16.           Obuchowski Tomasz

17.           Postrach Bartłomiej

18.           Późniak Mariusz

19.           Rogalski Mariusz

20.           Sotniczuk Arkadiusz

21.           Spaniel Krzysztof

22.           Teodorowicz Mariusz

23.           Włodarczyk Piotr

24.           Wojtuś Grzegorz

25.           Wójcik Andrzej

Klasa III - Górnik Elektromonter

 

Klasa III – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Awrajcewicz Arkadiusz

2.     Bednarski Bogdan

3.     Bialik Robert

4.     Cikacz Zbigniew

5.     Czebreszuk Daniel

6.     Domański Arkadiusz

7.     Grabowski Tomasz

8.     Kurasiewicz Artur

9.     Lisiecki Tomasz

10.           Olszewski Rafał

11.           Ostrowski Daniel

12.           Pabisiak Mariusz

13.           Paradowski Sebastian

14.           Pawluczuk Waldemar

15.           Petelski Andrzej

16.           Piotrowski Tomasz

17.           Pluta Marcin

18.           Robak Benedykt

19.           Senderski Jacek

20.           Stemler Dominik

21.           Wiśniewski Maciej

Klasa IIIb - Sprzedawca

 

Klasa IIIb – SPRZEDAWCA

1.     Adamów Barbara

2.     Dolińska Katarzyna

3.     Droń Anna

4.     Gałuszka Alicja

5.     Giza Dominika

6.     Janiszewska Estera

7.     Klasik Agnieszka

8.     Kącka Agnieszka

9.     Kosiarska Ewa

10.           Kowalska Katarzyna

11.           Kruczyńska Barbara

12.           Kuta Katarzyna

13.           Matras Wioletta

14.           Oleksik Marzena

15.           Partyka Agnieszka

16.           Roluch Iwona

17.           Spyra Anna

18.           Starszak Aneta

19.           Stefańska Beata

20.           Śpiewka Krystyna

21.           Wądzyńska Bożena

22.           Wiśniewska Karolina

23.           Żuk Renata

Klasa IIIa - Sprzedawca

 

Klasa IIIa – SPRZEDAWCA

1.     Adaszewska Ewa

2.     Baran Agnieszka

3.     Bednarek Agnieszka

4.     Bednarek Wioletta

5.     Bialik Aneta

6.     Biszof Aneta

7.     Chaber Anna

8.     Choma Anna

9.     Czop Magdalena

10.           Dobiecka Agnieszka

11.           Einachowska Dorota

12.           Gorczyca Sylwia

13.           Grudzińska Katarzyna

14.           Hryniewicka Agnieszka

15.           Kozakowska

16.           Dorota

17.           Kujawska Magdalena

18.           Michalska Joanna

19.           Okapiec Jolanta

20.           Olesińska Marzena

21.           Olkiewicz Mariola

22.           Oparka Marta

23.           Podgórska Bogusława

24.           Sokalska Katarzyna

25.           Stacewicz Katarzyna

26.           Tymoszczuk Anna

27.           Witkowska Aleksandra

28.           Woźniczka Agnieszka

29.           Występek Beata

30.           Występek Sylwia