Klasa III - Górnik Elektromonter

 

Klasa III – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Baran Artur

2.     Bekacz Marek

3.     Bunak Sebastian

4.     Czternastek Ryszard

5.     Gorczyca Marek

6.     Haś Piotr

7.     Kosakowski Tadeusz

8.     Łącki Jarosław

9.     Łopaciuch Dariusz

10.           Nowicki Jacek

11.           Rajczak Jerzy

12.           Sawicki Arkadiusz

13.           Socki Zbigniew

14.           Solecki Grzegorz

15.           Sprawka Norbert

16.           Szwołko Krzysztof

17.           Świątek Dariusz

18.           Tomkiewicz Ryszard

19.           Wajda Waldemar

20.           Wilgocki Zenon

21.           Zbrzyzny Leszek

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Burzyński Krzysztof

2.     Dworzyński Dariusz

3.     Filipkowski Janusz

4.     Gibes Dariusz

5.     Grabowski Paweł

6.     Kawzowicz Jan

7.     Kisiel Paweł

8.     Kochaj Jarosław

9.     Kulasiak Paweł

10.           Kulesza Gererd

11.           Marszałek Jacek

12.           Myśliński Kazimierz

13.           Opiatowski Piotr

14.           Pietraszewski Paweł

15.           Puzio Bogdan

16.           Słomka Grzegorz

17.           Strzałkowski Robert

18.           Trojan Piotr

19.           Zając Krzysztof

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Biernacki Zbigniew

2.     Bikinda Marek

3.     Borówko Robert

4.     Charewicz Andrzej

5.     Dereszyński Marek

6.     Florek Grzegorz

7.     Jagłowski Andrzej

8.     Kowal Artur

9.     Kruszyński Jacek

10.           Kuchciak Grzegorz

11.           Nalepka Bogusław

12.           Niewiarowski Sławomir

13.           Poliwka Robert

14.           Rękiewicz Krzysztof

15.           Rupacz Robert

16.           Słowikowski Dariusz

17.           Tabuła Mariusz

18.           Tafelski Andrzej

19.           Topa Jarosław

20.           Turlej Sławomir

21.           Wądzyński Waldemar

22.           Widuch Wiesław

23.           Wochna Sławomir

24.           Wronka Sławomir