Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bilski Jarosław

2.     Danel Artur

3.     Gwóźdź Paweł

4.     Hutt Mirosław

5.     Jedynak Marek

6.     Kilarski Robert

7.     Kopaciuch Daniel

8.     Kowal Grzegorz

9.     Krakowski Tomasz

10.           Mikołajczyk Dariusz

11.           Maciocha Stanisław

12.           Moroz Robert

13.           Mroczek Piotr

14.           Mrowca Wiesław

15.           Ostrowski Marek

16.           Pawłowski Bogdan

17.           Rabski Roman

18.           Sawicki Grzegorz

19.           Seń Marcin

20.           Struzik Robert

21.           Sznajdrowicz Zbigniew

22.           Śliwiński Krzysztof

23.           Tomczyk Robert

24.           Urbaniak Tomasz

25.           Walkowiak Waldemar

26.           Włosek Andrzej

27.           Zieleniecki Krzysztof

28.           Zieleń Hubert

29.           Zielski Ireneusz

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Anyszczy Mirosław

2.     Biłan Zdzisław

3.     Butrym Grzegorz

4.     Caruk Leszek

5.     Ciszewski Mariusz

6.     Curyło Krzysztof

7.     Czekała Jerzy

8.     Jaskowski Jacek

9.     Kasperski Dariusz

10.           Kirkiewicz Andrzej

11.           Matejkowski Piotr

12.           Medyński Sławomir

13.           Misiak Andrzej

14.           Nehrebecki Jarosław

15.           Pawlak Ryszard

16.           Smołński Artur

17.           Szkolny Krzysztof

18.           Szulc Dariusz

19.           Szynal Jacek

20.           Wyrębski Ireneusz

21.           Żeleźniak Tomasz

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Celiński Andrzej

2.     Chodorowski Henryk

3.     Choja Krzysztof

4.     Chrabąszcz Jarosław

5.     Dawidek Dariusz

6.     Dolat Grzegorz

7.     Jabłonowski Dariusz

8.     Kłopotek Robert

9.     Ległęć Wojciech

10.           Mazurkiewicz Sebastian

11.           Radziusz Jarosław

12.           Regner Sławomir

13.           Sierodzki Roman

14.           Sitkowski Sebastian

15.           Wojciechowski Grzegorz

16.           Wolny Robert

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Boczar Tomasz

2.     Bogdał Marek

3.     Brzuchalski Grzegorz

4.     Cebula Robert

5.     Ćwikło Jarosław

6.     Dziedzic Robert

7.     Gawlik Mariusz

8.     Horodko Dariusz

9.     Jakiel Bogusław

10.           Jasiński Robert

11.           Kacperski Jerzy

12.           Kamieniew Piotr

13.           Kozioł Mariusz

14.           Kruk Andrzej

15.           Kruszewski Andrzej

16.           Kuczyński Robert

17.           Lech Bogumił

18.           Maciąg Jan

19.           Manjurka Waldemar

20.           Michalczyk Dariusz

21.           Minkiewicz Robert

22.           Reut Krzysztof

23.           Sawicki Krzysztof

24.           Sobkowicz Krzysztof

25.           Sokołowski Adam

26.           Sutryk Zdzisław

27.           Syczyk Piotr

28.           Śliwiński Mariusz