Klasa III - Górnik Elektromonter

 

Klasa III – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Aktanarowicz Marek

2.     Baturyn Grzegorz

3.     Bojanowski Paweł

4.     Budnik Jan

5.     Czajkowski Michał

6.     Dechnik Piotr

7.     Hawrył Bogdan

8.     Janik Dariusz

9.     Kazberuk Ryszard

10.           Koput Paweł

11.           Kowalczyk Dominik

12.           Kowalski Adam

13.           Legerzyński Władysław

14.           Majsak Andrzej

15.           Mazurkiewicz Krzysztof

16.           Michalski Jarosław

17.           Nakoneczny Robert

18.           Piekarczyk Artur

19.           Winiarski Dariusz

20.           Wojciechowski Robert

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bębenek Jarosław

2.     Borkowski Waldemar

3.     Bujan Mirosław

4.     Borodako Mariusz

5.     Bystrykowski Piotr

6.     Gdula Zbigniew

7.     Janiak Tomasz

8.     Klepacz Robert

9.     Kubica Tomasz

10.           Kulasiak Dariusz

11.           Kruszyński Tomasz

12.           Meyer Marek

13.           Myśliwiec Marek

14.           Mróz Dariusz

15.           Ostrowski Krzysztof

16.           Pajka Jerzy

17.           Pawłowski Andrzej

18.           Ryś Mirosław

19.           Szyrmo Grzegorz

20.           Szwołko Grzegorz

21.           Weise Marek

22.           Wiśniewski Jacek

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bunak Artur

2.     Bury Roman

3.     Dopieralski Krzysztof

4.     Dub Grzegorz

5.     Gorszanów Dariusz

6.     Grzeszczyszyn Józef

7.     Jabłonowski Jerzy

8.     Jarząbek Krzysztof

9.     Kamiński Jacek

10.           Karasiewicz Grzegorz

11.           Kiryczuk Artur

12.           Kościecha Wiktor

13.           Krawczyk Sławomir

14.           Łabieniec Mieczysław

15.           Nosal Piotr

16.           Radawiec Jan

17.           Rosiński Arkadiusz

18.           Skrzekut Wojciech

19.           Siwiński Wojciech

20.           Stamirowski Andrzej

21.           Szczepański Dariusz

22.           Szcześ Mieczysław

23.           Wolski Arkadiusz

24.           Woronin Mirosław

25.           Zaborek Artur