Klasa III - Tokarz

 

Klasa III – TOKARZ

1.     Bojakowski Ireneusz

2.     Bojakowski Jarosław

3.     Chanas Sławomir

4.     Chodzińska Jolanta

5.     Dawiec Jan

6.     Drabik Dariusz

7.     Górski Krzysztof

8.     Jaworska Janina

9.     Kawalec Zofia

10.           Kłykociński Leszek

11.           Księżopolska Krystyna

12.           Kudosz Agata

13.           Kulińska Elżbieta

14.           Leszczyński Jan

15.           Nowak Sabina

16.           Pogorzelska Małgorzata

17.           Polok Jadwiga

18.           Trzciński Janusz

19.           Walkiewicz Jolanta

20.           Wyszatko Piotr

21.           Żabińska Teresa

Klasa III - Górnik Mechanik

 

Klasa III – GÓRNIK MECHANIK

1.     Brouzel Harry

2.     Brzozowski Bogusław

3.     Budziński Leszek

4.     Celiński Henryk

5.     Chmielewski Józef

6.     Drużga Zbigniew

7.     Florek Tadeusz

8.     Gawroński Henryk

9.     Girin Grzegorz

10.           Grodnici Robert

11.           Jarosz Jerzy

12.           Kosowicki Janusz

13.           Kowalczyk Antoni

14.           Kurz Ryszard

15.           Mackojć Tomasz

16.           Małecki Krzysztof

17.           Piątek Krzysztof

18.           Szymecki Roman

19.           Woźniak Waldemar

20.           Wójcicki Ryszard

21.           Zabłocki Tadeusz

22.           Zasadzki Sławomir

Klasa III - Górnik Elektromonter

 

Klasa III – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Ankliewicz Waldemar

2.     Białecki Krzysztof

3.     Budzicz Wiesław

4.     Brzezowski Andrzej

5.     Chromicz Mirosław

6.     Dorniak Krzysztof

7.     Gaworski Zdzisław

8.     Henke Marek

9.     Kaszyński Roman

10.           Kaznowski Dariusz

11.           Kozłowski Krzysztof

12.           Kutrowski Romuald

13.           Łabądź Krzysztof

14.           Łowczyk Henryk

15.           Malczyk Marek

16.           Młynarczyk Wiesław

17.           Ostapczuk Jacek

18.           Podstawa Zbigniew

19.           Siedlecki Ireneusz

20.           Uradziński Robert

21.           Zubel Henryk

22.           Żyła Robert