Klasa III - Tokarz

 

Klasa III – TOKARZ

1.     Bachier Maria

2.     Bezrąk Adam

3.     Bielawa Ewa

4.     Frankiewicz Krzysztof

5.     Frączek Waldemar

6.     Gałczyńska Gabriela

7.     Glejzer Urszula

8.     Gołębiowski Zdzisław

9.     Kowalska Beata

10.           Kulas Mieczysław

11.           Kwiatkowska Alicja

12.           Majdanik Tadeusz

13.           Michniewicz Józef

14.           Nowak Roman

15.           Okienko Ireneusz

16.           Rumiński Mariusz

17.           Stajkowski Andrzej

18.           Tendaj Jadwiga

19.           Turek Adam

20.           Wasilewski Stanisław

21.           Wieczorkiewicz Stanisława

22.           Zawadzka Jolanta

Klasa III - Górnik Elektromonter

 

Klasa III – GÓRNIK ELEKTOMONTER

1.     Abratkiewicz Piotr

2.     Balcerek Mirosław

3.     Banaszuk Sławomir

4.     Czop Dariusz

5.     Gaworowski Marian

6.     Hucał Janusz

7.     Jasiński Mirosław

8.     Juziuk Edward

9.     Kalata Wiesław

10.           Kopaczyński Jacek

11.           Krasnopolski Piotr

12.           Małańczuk Bogdan

13.           Miodek Roman

14.           Mitka Zenon

15.           Mochnal Wiesław

16.           Nawrocki Roman

17.           Nieradka Marian

18.           Ogonowski Jarosław

19.           Panacheda Leszek

20.           Pawłowski Waldemar

21.           Skarbek Mariusz

22.           Strzeżek Jarosław

23.           Slepczuk Tadeusz

24.           Wawrzyniak Ryszard

25.           Wolniewicz Remigiusz

26.           Zapolski Zbigniew

27.           Zarówny Andrzej

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Baliński Dariusz

2.     Bialik Sławomir

3.     Brejwo Czesław

4.     Czeczot Stanisław

5.     Drzewaszewski Bogdan

6.     Grabiński Edward

7.     Guzik Kazimierz

8.     Guzik Roman

9.     Jałocha Zbigniew

10.           Kędzia Grzegorz

11.           Kołakowski Wiesław

12.           Kowalski Włodzimierz

13.           Masiarek Bogusław

14.           Nowak Janusz

15.           Ożóg Janusz

16.           Panek Wiesław

17.           Pawełoszek Wiesław

18.           Pinkowicz Krzysztof

19.           Polakowski Marian

20.           Przygoda Wiesław

21.           Przygodzki Andrzej

22.           Szudra Andrzej

23.           Trojanowski Tadeusz

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Borzęcki Andrzej

2.     Chaładyn Krzysztof

3.     Dąbrowski Dariusz

4.     Florek Zygmunt

5.     Frączek Mirosław

6.     Goździak Zygmunt

7.     Gruszeki Jerzy

8.     Hładki Józef

9.     Jastrzębski Krzysztof

10.           Karasiewicz Stanisław

11.           Kołodziej Krzysztof

12.           Kulisz Zygmunt

13.           Lis Tadeusz

14.           Łozowski Andrzej

15.           Łozowski Janusz

16.           Muzyk Władysław

17.           Nocuń Stanisław

18.           Pełech Marek

19.           Rawiński Adam

20.           Rec Zenon

21.           Sareło Mirosław

22.           Sobieski Marek

23.           Stodolski Piotr

24.           Wencel Krzysztof

25.           Wołodkiewicz Edward