Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Brzeziński Andrzej

2.     Chamera Andrzej

3.     Dojlida Mariusz

4.     Golis Bogusław

5.     Hucał Mirosław

6.     Iwanik Waldemar

7.     Kolago Piotr

8.     Kolarski Wiesław

9.     Kordasiewicz Piotr

10.           Kostrzewa Piotr

11.           Kownacki Albert

12.           Królikowski Jarosław

13.           Krzemiński Krzysztof

14.           Kutrowski Zygmunt

15.           Lach Janusz

16.           Majczak Robert

17.           Nych Edmund

18.           Putek Andrzej

19.           Rdzanek Stanisław

20.           Romanczuk Adam

21.           Rydanowicz Ryszard

22.           Smółka Andrzej

23.           Staszewski Krzysztof

24.           Stefański Andrzej

25.           Szymczyk Zbigniew

26.           Wojciechowski Janusz

27.           Wróbel Krzysztof

28.           Wysocki Leszek

29.           Zając Włodzimierz

30.           Zakrzewski Mirosław

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Bogacz Krzysztof

2.     Figura Grzegorz

3.     Iwanowski Józef

4.     Kaliniak Piotr

5.     Kozakowski Zbigniew

6.     Kusy Zbigniew

7.     Laddach Zbigniew

8.     Nęcki Marek

9.     Piwnicki Bogdan

10.           Publicewicz Wiesław

11.           Romański Wiesław

12.           Sydor Andrzej

13.           Świdnicki Waldemar

14.           Wasilewski Józef

15.           Wiosek Marek

16.           Wisiecki Wojciech

17.           Zawadzki Ireneusz

18.           Zwierzak Józef

19.           Żelazo Krzysztof

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bark Krzysztof

2.     Bartczak Daniel

3.     Braun Ireneusz

4.     Drzewiecki Piotr

5.     Dzięgowski Sławomir

6.     Frankiewicz Józef

7.     Janeczko Józef

8.     Jaworski Andrzej

9.     Jaworski Leszek

10.           Kisły Wacław

11.           Kleczewski Wiesław

12.           Krasnowski Marek

13.           Kulak Zenon

14.           Kurczyński Dariusz

15.           Maćkowiak Jerzy

16.           Mazurkiewicz Lech

17.           Mlaś Zbigniew

18.           Narwid Wojciech

19.           Nęcki Zbigniew

20.           Olesiński Bogusław

21.           Solarz Piotr

22.           Sroczyński Bogusław

23.           Stępień Wiesław

24.           Szemerluk Henryk

25.           Szubski Krzysztof

26.           Tuszyński Jan

27.           Zadwórny Tadeusz

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Bogacz Andrzej

2.     Brzuzy Ryszard

3.     Buchowski Tadeusz

4.     Falecki Tadeusz

5.     Jankowski Grzegorz

6.     Kacprzak Ryszard

7.     Kosowicz Krzysztof

8.     Kowalski Zbigniew

9.     Kwityński Stanisław

10.           Lipka Bogusław

11.           Ludwik – Jakubik Zbigniew

12.           Matjasowicz Adam

13.           Nowak Marek

14.           Nowak Stanisław

15.           Piotrowski Roman

16.           Piórkowski Grzegorz

17.           Rafalski Sławomir

18.           Sawicki Mirosław

19.           Turkiewicz Marek

20.           Zarzycki Cezary

21.           Zybowski Waldemar

22.           Żebrowski Stanisław