Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Balcerek Bogdan

2.     Balcerek Edward

3.     Barynów Adam

4.     Brzęk Zenon

5.     Ciemięga Bogdan

6.     Czerniawski Witold

7.     Dargiewicz Bogdan

8.     Delifotis Dymitris

9.     Dziadzio Mirosław

10.           Głębecki Zbigniew

11.           Grzybowski Andrzej

12.           Jachowiak Piotr

13.           Kaczmarek Ireneusz

14.           Kanasiuk Marek

15.           Kędzia Stanisław

16.           Kidało Ryszard

17.           Kieliś Andrzej

18.           Kopczyński Sławomir

19.           Kosiński Janusz

20.           Marks Mariusz

21.           Rojna Witold

22.           Sikora Józef

23.           Subocz Marek

24.           Ślepczuk Grzegorz

25.           Świątek Kazimierz

26.           Wąsik Czesław

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTOMONTER

1.     Antos Jarosław

2.     Bielecki Waldemar

3.     Budzicz Leon

4.     Cichowicz Mirosław

5.     Cieślak Krzysztof

6.     Frankiewicz Andrzej

7.     Jakubowski Jerzy

8.     Janik Janusz

9.     Jeziorny Jerzy

10.           Juziuk Władysław

11.           Kleszcz Leszek

12.           Kluwak Ryszard

13.           Kłykociński Krzysztof

14.           Lipiński Andrzej

15.           Modelski Andrzej

16.           Nowakowski Piotr

17.           Piasecki Zbigniew

18.           Saks Zenon

19.           Seń Leszek

20.           Simon Christian

21.           Stefanowicz Marek

22.           Trojanowski Ryszard

23.           Ufniarz Przemysław

24.           Urbaniak Andrzej

25.           Wiśniewski Zbigniew

26.           Zachara Janusz

27.           Załuska Lesław

28.           Ziobro Andrzej

29.           Ziobrowski Marek

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bandura Ryszard

2.     Brożek Ryszard

3.     Chudyk Józef

4.     Cykman Jerzy

5.     Fajfrowski Zbigniew

6.     Fudala Mirosław

7.     Gołębiowski Eugeniusz

8.     Górski Zbigniew

9.     Górski Zbigniew

10.           Kossakowski Jan

11.           Nieradko Stanisław

12.           Rejko Waldemar

13.           Rojek Leszek

14.           Ryska Eugeniusz

15.           Stolarczyk Marek

16.           Wasilewski Adam

17.           Wojtuś Marek

18.           Zawiła Andrzej

19.           Żelichowski Andrzej

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Andrzejczak Jacek

2.     Bębenek Jan

3.     Bordon Henryk

4.     Czarnecki Roman

5.     Czarniecki Mirosław

6.     Czarnota Zdzisław

7.     Danielewicz Henryk

8.     Jankowski Krzysztof

9.     Jóźków Henryk

10.           Kasak Zdzisław

11.           Kawecki Piotr

12.           Kilijański Roman

13.           Kozakowski Henryk

14.           Krupiński Mieczysław

15.           Kuczko Janusz

16.           Łapyr Andrzej

17.           Małaszewski Krzysztof

18.           Morawski Ryszard

19.           Pełech Ryszard

20.           Pietryka Zbigniew

21.           Przes Ryszard

22.           Pyć Bogusław

23.           Regiński Marek

24.           Solak Krzysztof

25.           Sokalski Mirosław

26.           Szydlik Edward

27.           Tuliński Ireneusz

28.           Wąsicki Zbigniew

29.           Wójciak Eugeniusz