Klasa IIIc - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIc – GÓRNIK MECHANIK

1.     Banasiak Rajmund

2.     Chrzanowski Henryk

3.     Drabko Jan

4.     Grzywacz Janusz

5.     Helbrecht Mirosław

6.     Jaworski Krzysztof

7.     Jedra Bogdan

8.     Kołodziejczak Sławomir

9.     Kulak Krzysztof

10.           Lenczewski Wiktor

11.           Łaptos Ryszard

12.           Martynów Józef

13.           Młodzik Andrzej

14.           Mudło Piotr

15.           Muśkiewicz Grzegorz

16.           Niebieszczański Adam

17.           Pietraszko Leszek

18.           Rachański Stanisław

19.           Samborski Marcin

20.           Swatkowski Zbigniew

21.           Włodarczyk Andrzej

22.           Zajączkowski Zdzisław

23.           Zakrzewski Ryszard

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bober Stanisław

2.     Borowski Zdzisław

3.     Buratowski Edward

4.     Danielecki Zbigniew

5.     Dera Stanisław

6.     Figas Wiesław

7.     Iskra Czesław

8.     Jerzak Mirosław

9.     Kwiatkowski Janusz

10.           Kiersnowski Jerzy

11.           Łabędź Piotr

12.           Makarek Tadeusz

13.           Manaj Władysław

14.           Olejnik Marian

15.           Staszak Roman

16.           Wąsicki Edward

17.           Widomski Krzysztof

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Bilmon Zenon

2.     Błaszczyk Ireneusz

3.     Dąbrowski Wojciech

4.     Domański Józef

5.     Jabłoński Wiesław

6.     Korecki Krzysztof

7.     Kosmaczewski Mieczysław

8.     Kółkowski Ireneusz

9.     Łuksza Czesław

10.           Majchrzak Andrzej

11.           Majdan Jan

12.           Moździerz Damian

13.           Nowak Kazimierz

14.           Olkiewicz Sławomir

15.           Okuński Andrzej

16.           Paczesny Józef

17.           Piela Andrzej

18.           Piotrowski Mirosław

19.           Przybyszewski Jerzy

20.           Publicewicz Janusz

21.           Staniszewski Jan

22.           Szymański Leszek

23.           Szyrwiel Andrzej

24.           Szyrwiel Czesław

25.           Wilgosz Mieczysław

26.           Wojtas Witold

27.           Zając Zbigniew

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Brzęk Waldemar

2.     Bzdak Stanisław

3.     Cichy Stanisław

4.     Frankiewicz Mirosław

5.     Furmański Marek

6.     Giebień Franciszek

7.     Golis Jerzy

8.     Hłodki Jan

9.     Huzarewicz Ryszard

10.           Imbierowicz Bogusław

11.           Janaś Zbigniew

12.           Kaczmarczyk Marek

13.           Kiślak Zygmunt

14.           Kowal Edward

15.           Królikowski Wojciech

16.           Kurek Piotr

17.           Mazur Bogdan

18.           Osiński Jan

19.           Sendrowski Wiesław

20.           Seń Andrzej

21.           Stanicki Wojciech

22.           Szatkowski Andrzej

23.           Szychta Henryk

24.           Tołoko Jan

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Bielecki Paweł

2.     Bielecki Piotr

3.     Bołoz Leon

4.     Braun Wiesław

5.     Celak Leszek

6.     Jastrzębski Stanisław

7.     Kopij Jerzy

8.     Kordowski Waldemar

9.     Leonik Ireneusz

10.           Marszał Jerzy

11.           Miśkowiec Jerzy

12.           Obuchowski Piotr

13.           Paszkowski Wiesław

14.           Pawlicki Zbigniew

15.           Petryka Marek

16.           Pruski Janusz

17.           Rychter Ryszard

18.           Samsel Krzysztof

19.           Stefański Józef

20.           Szlachciak Janusz

21.           Zasiadczyk Czesław