Klasa IIIc - Górnik Technicznej Eksploatacji

 

Klasa IIIc – GÓRNIK TECHNICZNEJ EKSPLOATACJI

1.     Antos Andrzej

2.     Chomicki Witold

3.     Floryszczak Bogdan

4.     Gawrysiak Kazimierz

5.     Gruszczyński Tadeusz

6.     Janik Andrzej

7.     Jachowiak Marian

8.     Nowak Andrzej

9.     Polanowski Bogdan

10.           Rodzik Janusz

11.           Szczurek Andrzej

12.           Stelmaszczyk Wiesław

13.           Tryc Tadeusz

14.           Wójcicki Krzysztof

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasz IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bielawa Tadeusz

2.     Brzuzy Tadeusz

3.     Byczek Andrzej

4.     Fajfrowski Roman

5.     Górny Jan

6.     Jagodziński Janusz

7.     Janik Józef

8.     Kędzierski Tadeusz

9.     Kozimor Józef

10.           Krzewski Henryk

11.           Leśniewski Ryszard

12.           Michalski Tadeusz

13.           Michniuk Roman

14.           Mnich Mirosław

15.           Orbach Józef

16.           Pacak Jerzy

17.           Pawlisz Władysław

18.           Pietruszko Jan

19.           Różański Krzysztof

20.           Rzepecki Stanisław

21.           Skubisz Marek

22.           Szczepaniak Ryszard

23.           Świątek Henryk

24.           Tarazewicz Jerzy

25.           Wcisło Andrzej

26.           Wiktor Roman

27.           Wilczyński Tadeusz

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTOMONTER

1.     Bartczak Tadeusz

2.     Drapała Krzysztof

3.     Dymitrów Mirosław

4.     Gołębiowski Jan

5.     Gościniak Bernard

6.     Janicki Zdzisław

7.     Klatt Zbigniew

8.     Legeżyński Leszek

9.     Majczyna Franciszek

10.           Marczuk Mirosław

11.           Matyjaszczyk Zbigniew

12.           Mroczkowski Mirosław

13.           Nowak Andrzej

14.           Pawelec Józef

15.           Pietruszka Henryk

16.           Pietruszka Piotr

17.           Radzikowski Wiesław

18.           Rasiński Andrzej

19.           Solita Zenon

20.           Średniawa Adam

21.           Święcicki Marian

22.           Świło Zenon

23.           Teowicki Jerzy

24.           Żonko Krzysztof

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Adamczuk Czesław

2.     Banasiak Jan

3.     Beeker Ferdynand

4.     Bolszakow Mieczysław

5.     Chojnacki Andrzej

6.     Chromik Krzysztof

7.     Duduć Alfred

8.     Frydel Zbigniew

9.     Frydryk Zbigniew

10.           Góra Stanisław

11.           Jeuda Ryszard

12.           Kaczmarek Zdzisław

13.           Kędzierski Wiesław

14.           Kolbuch Zbigniew

15.           Lisiecki Mirosław

16.           Łukjanowicz Aleksander

17.           Mazur Jan

18.           Mazur Stanisław

19.           Morgaś Eugeniusz

20.           Mydłowski Bogusław

21.           Poludow Anatol

22.           Pyć Zenon

23.           Sieradzki Andrzej

24.           Skibiński Stanisław

25.           Smółka Zdzisław

26.           Szatkowski Daniel

27.           Szymański Zbigniew

28.           Zawiła Ryszard

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Bębnowski Sylwester

2.     Cichowlaz Jan

3.     Cieślak Andrzej

4.     Czesnowski Władysław

5.     Dankowski Józef

6.     Flasiński Jan

7.     Fuławka Tadeusz

8.     Gerke Zdzisław

9.     Grela Ryszard

10.           Górka Henryk

11.           Henclik Zbigniew

12.           Kempiński Zbigniew

13.           Kmita Aleksander

14.           Kotkiewicz Zdzisław

15.           Krzesiewicz Tadeusz

16.           Lisewski Jan

17.           Makarek Jan

18.           Małofiel Daniel

19.           Marmulewski Andrzej

20.           Mostowski Adam

21.           Nietrzeba Franciszek

22.           Pasieczny Kazimierz

23.           Piotrowski Zbigniew

24.           Roman Wiesław

25.           Sikorski Józef

26.           Święcicki Michał

27.           Walczyk Lucjan

28.           Wędzik Kazimierz

29.           Wróbel Andrzej

30.           Zarówny Józef