Klasa IIIc - Górnik Technicznej Eksploatacji

 

Klasa IIIc – GÓRNIK TECHNICZNEJ EKSPLOATACJI

1.     Abalewicz Józef

2.     Dudkowski Tadeusz

3.     Ejnochowski Andrzej

4.     Flak Adam

5.     Kamieniew Mirosław

6.     Kurpis Tadeusz

7.     Laszonka Franciszek

8.     Leszkowicz Andrzej

9.     Marczyński Witold

10.           Miłoszewski Mirosław

11.           Nowak Zbigniew

12.           Rączka Ryszard

13.           Reliński Tadeusz

14.           Woźniarski Ryszard

15.           Złotowicz Wiesław

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bosiak Zdzisław

2.     Braun Ryszard

3.     Korczak Marian

4.     Leszczuk Tadeusz

5.     Leśniewski Bogusław

6.     Lisowski Wacław

7.     Malicki Ryszard

8.     Manaj Stefan

9.     Nowak Stanisław

10.           Olkiewicz Lech

11.           Osiński Stanisław

12.           Rymarczyk Jan

13.           Sadkowski Stanisław

14.           Słomiński Antoni

15.           Śliwiński Ryszard

16.           Walczak Kazimierz

17.           Walenty Michał

18.           Ziaja Jan

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Bondziński Tadeusz

2.     Borowski Zbigniew

3.     Bujnowicz Andrzej

4.     Daciuk Jan

5.     Daciuk Kazimierz

6.     Durakowski Jan

7.     Gulan Henryk

8.     Gryszkiewicz Mieczysław

9.     Habiński Ryszard

10.           Haryszyn Józef

11.           Hęś Władysław

12.           Januszkiewicz Mieczysław

13.           Jukowski Jerzy

14.           Kozłowski Bogusław

15.           Krzywonos Bronisław

16.           Obuchowski Bogusław

17.           Pietryka Kazimierz

18.           Raczyński Tadeusz

19.           Rejszel Edward

20.           Stech Kazimierz

21.           Struzik Krzysztof

22.           Szczurek Tadeusz

23.           Szymański Czesław

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Biały Marian

2.     Bogdan Paweł

3.     Chodkiewicz Ryszard

4.     Chudyga Kazimierz

5.     Fabiszak Andrzej

6.     Grzegorczyk Jan

7.     Juziuk Jan

8.     Kaczyński Roman

9.     Kuriata Eugeniusz

10.           Kurzyński Janusz

11.           Ledwoń Eugeniusz

12.           Maciaszek Mieczysław

13.           Mańczur Stanisław

14.           Miodowski Andrzej

15.           Miszkiel Jan

16.           Mróz Andrzej

17.           Piotrowicz Jerzy

18.           Puciłowski Andrzej

19.           Sochacki Wojciech

20.           Szeremeta Tadeusz

21.           Tuśnia Janusz

22.           Urbanowicz Kazimierz

23.           Zadwórny Jan

24.           Zuchwalski Andrzej

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Bartoś Marian

2.     Cichy Andrzej

3.     Dąbrowski Franciszek

4.     Dereszniak Janusz

5.     Iwanczyk Ryszard

6.     Kotkiewicz Roman

7.     Krauze Józef

8.     Kupisz Adam

9.     Machowiak Ryszard

10.           Markowski Wiesław

11.           Mikołajczyk Andrzej

12.           Nowak Lech

13.           Ogórek Witold

14.           Osiński Stanisław

15.           Socki Krzysztof

16.           Stasiuk Czesław

17.           Szatkowski Jan

18.           Świetliński Tadeusz

19.           Zarówny Eugeniusz