Klasa IIIc - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIc – GÓRNIK MECHANIK

1.     Antoszczyk Tadeusz

2.     Bernard Tadeusz

3.     Brzuchalski Włodzimierz

4.     Chromiec Franciszek

5.     Deszcz Jerzy

6.     Feliński Henryk

7.     Grabe Grzegorz

8.     Iwanczewski Jerzy

9.     Jakóbowski Zbigniew

10.                      Janusz Stanisław

11.                      Kurasiewicz Edward

12.                      Matyjasik Kazimierz

13.                      Mielnik Roman

14.                      Milianowicz Jan

15.                      Mirkopulos Konstanty

16.                      Pałys Henryk

17.                      Pawłowski Zygmunt

18.                      Pisarzewski Andrzej

19.                      Rożek Ryszard

20.                      Sabo Jan

21.                      Sasinowski Zdzisław

22.                      Sokołowski Witold

23.                      Staszczuk Roman

24.                      Szachowicz Kazimierz

25.                      Wajda Józef

26.                      Waksmund Marek

27.                      Wróblewski Tadeusz

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Babiarz Emilian

2.     Dreczkowski Olek Jan

3.     Drewniacki Roman

4.     Fajfrowski Henryk

5.     Formontowicz Marian

6.     Haytas Michał

7.     Jaskowski Wiesław

8.     Jedliński Adam

9.     Kras Władysław

10.           Krzesiewicz Mirosław

11.           Kujawa Lech

12.           Lisowski Lech

13.           Legeżyński Bronisław

14.           Manaj Andrzej

15.           Milanowski Henryk

16.           Pawłowski Jerzy

17.           Salwa Janusz

18.           Seredyński Zdzisław

19.           Szczerbiński Józef

20.           Wojewódka Leszek

21.           Wołodźko Bogusław

22.           Zientek Henryk

23.           Żelazo Bogdan

24.           Żelazo Marian

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Borowski Zbigniew

2.     Chabiński Tadeusz

3.     Ciemniak Leszek

4.     Frątczak Bogdan

5.     Gaweł Stanisław

6.     Kaszczyc Tadeusz

7.     Legeżyński Marian

8.     Lorenc Ryszard

9.     Marchelak Jan

10.           Mikułko Jan

11.           Moliński Jan

12.           Mrygoń Mieczysław

13.           Nawrocki Bolesław

14.           Pasieczny Ryszard

15.           Pawelec Andrzej

16.           Rzeźnik Henryk

17.           Słowiński Jan

18.           Sobol Eugeniusz

19.           Szakiel Józef

20.           Ufniarz Andrzej

21.           Wawrzusiak Stanisław

22.           Weber Jerzy

23.           Zadorożny Zdzisław

24.           Zalewski Ryszard

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Białkowski Janusz

2.     Czekański Zbigniew

3.     Czesnowski Kazimierz

4.     Dynys Charalambos

5.     Gusko Ryszard

6.     Kożłowski Jan

7.     Krasnosielski Tadeusz

8.     Kreciński Jerzy

9.     Mańkowski Czesław

10.           Matyjanka Wiesław

11.           Markuszewski Bogusław

12.           Marmulewski Krzysztof

13.           Polukord Piotr

14.           Radawiec Mikołaj

15.           Reśliński Jan

16.           Rożek Waldemar

17.           Sanak Władysław

18.           Sikorski Stanisław

19.           Słabicki Zygmunt

20.           Tasarz Ryszard

21.           Wesołowski Zdzisław

22.           Wiśniewski Ryszard

23.           Zalewski Wiesław

24.           Ziobro Marian

25.           Zygmunt Zbigniew

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Barczak Marek

2.     Borowski Piotr

3.     Bortoszek Jerzy

4.     Cieślik Henryk

5.     Dudzicz Henryk

6.     Dziedzic Bronisław

7.     Fiedukowicz Kazimierz

8.     Flasiński Bronisław

9.     Grubizna Ryszard

10.           Hreczuch Igor

11.           Jamkowy Andrzej

12.           Kędzierski Władysław

13.           Kiełbasa Zdzisław

14.           Leśniewski Jerzy

15.           Michalski Henryk

16.           Mosiński Tadeusz

17.           Oprzałek Ryszard

18.           Pacios Sokrates

19.           Patrzałek Jan

20.           Rogalski Zbigniew

21.           Sareło Mieczysław

22.           Słowiński Stanisław

23.           Strączyński Tadeusz

24.           Taszycki Witold

25.           Tomczak Piotr

26.           Zaraziński Adam