Klasa IIIc - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIc – GÓRNIK MECHANIK

1.     Basa Henryk

2.     Biały Antoni

3.     Bugajny Stanisław

4.     Cieślak Zbigniew

5.     Czajka Lech

6.     Drewniacki Jerzy

7.     Fajfrowski Jan

8.     Fedyczkowski Henryk

9.     Furdacz Jerzy

10.           Glas Stanisław

11.           Glodała Marian

12.           Imbra Władysław

13.           Klemczak Zbigniew

14.           Lemański Henryk

15.           Łabędź Andrzej

16.           Mękwiński Jerzy

17.           Paduch Zbigniew

18.           Pęcherzewski Stanisław

19.           Pyrzyński Juliusz

20.           Socha Ryszard

21.           Skowroński Ryszard

22.           Wasilewski Bogdan

23.           Wilczyński Jerzy

24.           Wodniak Ryszard

25.           Wójcik Jerzy

26.           Wójtowicz Stanisław

27.           Wyczółkowski Kazimierz

Klasa IIIb - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Cholewczak Jerzy

2.     Chudzik Ryszard

3.     Chwicekowicz Edward

4.     Daniszewski Leszek

5.     Dasewicz Edward

6.     Filipczak Bogdan

7.     Hryniuk Kazimierz

8.     Kaczyński Mieczysław

9.     Karczyński Bogdan

10.           Kulczycki Bogdan

11.           Kupczyk Stanisław

12.           Leparowski Ryszard

13.           Manel Zenon

14.           Mazurkiewicz Józef

15.           Mokrzan Kazimierz

16.           Piosik Roman

17.           Rokowski Andrzej

18.           Rokowski Marek

19.           Sadowski Sylwester

20.           Sareło Edward

21.           Wrzesiński Marian

Klasa IIIa - Górnik Elektromonter

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTROMONTER

1.     Baziuk Władysław

2.     Bernaś Zbigniew

3.     Budakiewicz Kazimierz

4.     Chełmiński Bronisław

5.     Cużytek Franciszek

6.     Dwornicki Aleksander

7.     Dylewski Zygmunt

8.     Herbuś Waldemar

9.     Ilkiewicz Marek

10.           Jankowski Mieczysław

11.           Juwanidis Sarandis

12.           Majorek Leszek

13.           Miller Eugeniusz

14.           Miłoszewski Jerzy

15.           Niewiadomski Jerzy

16.           Nogaj Eugeniusz

17.           Piątek Ireneusz

18.           Piwowarski Robert

19.           Raksa Paweł

20.           Siemczonek Romuald

21.           Stanisławski Ryszard

22.           Szpakowski Wiktor

23.           Tylicki Janusz

24.           Wojtasiński Tadeusz

25.           Wróblewski Zbigniew