Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Barbich Ryszard

2.     Brtczak Janusz

3.     Chełmiński Zenon

4.     Chodasiewicz Tadeusz

5.     Czechowski Leonard

6.     Gofszteter Piotr

7.     Jowsa Roman

8.     Kępka Jerzy

9.     Kierżnowski Tadeusz

10.           Krusche Marek

11.           Krzywobłocki Mariusz

12.           Kuźniewski Jerzy

13.           Moskalski Eugeniusz

14.           Obidziński Roman

15.           Ogrodnik Józef

16.           Petelicki Ryszard

17.           Puzyrewski Jan

18.           Rodziewicz Witold

19.           Rogulski Jan

20.           Sękowski Sylwester

21.           Słota Witold

22.           Stelmaszczyk Jacek

23.           Stępień Jerzy

24.           Sudnik Mirosław

25.           Świeca Zygmunt

26.           Urbaniak Stanisław

27.           Wasilewski Ryszard

28.           Wołodźko Ryszard

29.           Zielski Józef

Klasa IIIb - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Bil Tadeusz

2.     Dolniak Wiesław

3.     Downar Zapolski Zygmunt

4.     Grześkowiak Andrzej

5.     Kadłuczka Mieczysław

6.     Kaliciński Edward

7.     Kołodziej Stanisław

8.     Kosmalski Ryszard

9.     Panachida Edward

10.           Pozierak Bogdan

11.           Rawiak Adam

12.           Ryżewski Romuald

13.           Sęk Józef

14.           Sitkowski Marian

15.           Stryjkowski Wiesław

16.           Sułkowski Jerzy

17.           Ścibura Józef

18.           Świdwa Zbigniew

19.           Tymochowicz Jerzy

20.           Wierzbicki Jan

21.           Wiliński Ryszard

22.           Wojtukiewicz Antoni

23.           Wygas Stefan

24.           Ziemecki Mirosław

25.           Zmitrowicz Józef

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bębenek Ryszard

2.     Dejniak Jan

3.     Domański Mieczysław

4.     Grzechnik Ryszard

5.     Gubała Czesław

6.     Herbuś Mieczysław

7.     Hryniecki Jan

8.     Kerzenkowski Lesław

9.     Kołodziej Andrzej

10.           Kowalczyk Kazimierz

11.           Kłykociński Władysław

12.           Kuczyński Wiesław

13.           Leszkowicz Jerzy

14.           Majdanik Zbigniew

15.           Okoński Jerzy

16.           Placek Wojciech

17.           Sicz Lucjan

18.           Szakiel Stanisław

19.           Tomaszewicz Stanisław

20.           Walaszko Stanisław

21.           Weber Edward

22.           Władyko Adam

23.           Wojciechowski Czesław

24.           Wolkiewicz Stanisław

25.           Wurm Karol

26.           Zawistowski Bogdan

27.           Żytniewski Jerzy

Klasa IIIa - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Bartoszek Czesław

2.     Bednarz Mieczysław

3.     Biernacki Henryk

4.     Chilmanowicz Józef

5.     Drabarz Leszek

6.     Dziemiesz Piotr

7.     Dziura Andrzej

8.     Gaweł Bronisław

9.     Graczyk Jan

10.           Gruza Paweł

11.           Herliczka Marek

12.           Imiałka Antoni

13.           Jaszczyński Mieczysław

14.           Jezuach Bogdan

15.           Jodź Andrzej

16.           Juśkiewicz Bogdan

17.           Kajrewicz Tadeusz

18.           Kałka Sławomir

19.           Kiełpiński Lech

20.           Kierżnowski Zdzisław

21.           Krzemiński Jerzy

22.           Kubów Marian

23.           Kuźba Leszek

24.           Lewiński Zbigniew

25.           Lipiński Edward

26.           Markowski Mieczysław

27.           Michalik Stanisław

28.           Mikołajczyk Piotr

29.           Nowak Jerzy

30.           Pachla Stanisław

31.           Pruszyński Kazimierz

32.           Roubo Jan

 

33.           Wyżga Jan                           

34.           Zwierzak Henryk