1968

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Awrejcewicz Jan

2.     Chojnacki Kazimierz

3.     Kowalski Marian

4.     Krawczyk Tadeusz

5.     Latawiec Tadeusz

6.     Lenart Jerzy

7.     Leszczewski Jan

8.     Łuczak Zygfryd

9.     Łukasiewicz Stanisław

10.           Manaj Czesław

11.           Młynarczyk Adam

12.           Moskalski Wiesław

13.           Nalewaj Ryszard

14.           Nowosielski Henryk

15.           Pawelec Tadeusz

16.           Pietrzak Zbigniew

17.           Rakoczy Henryk

18.           Romuk Mieczysław

19.           Ryba Józef

20.           Rudnicki Stanisław

21.           Ryś Jan

22.           Simiński Leszek

23.           Skowroński Zenon

24.           Starzyński Czesław

25.           Starzyński Eugeniusz

26.           Stasiewicz Roman

27.           Ścibisz Gustaw

28.           Tylka Andrzej

29.           Uchański Andrzej

30.           Weber Andrzej

31.           Woś Bogumił

32.           Wysota Stanisław

33.           Zieliński Tadeusz

Klasa IIIb - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Bałanda Antoni

2.     Chmielowiec Władysław

3.     Chromik Mieczysław

4.     Czechowski Jerzy

5.     Dziuba Wiesław

6.     Gruza Piotr

7.     Iwanowicz Ryszard

8.     Jednoróg Jerzy

9.     Kapusta Jerzy

10.           Kępiński Stanisław

11.           Kozłowski Czesław

12.           Kurantowicz Jan

13.           Olszański Bolesław

14.           Panfil Zbigniew

15.           Podgórski Jerzy

16.           Rudnicki Henryk

17.           Samotyja Franciszek

18.           Sierzputowski Waldemar

19.           Smektała Zdzisław

20.           Stępień Marian

21.           Sutor Ryszard

22.           Szulc Wiesław

23.           Szymczak Aleksander

24.           Wilk Kazimierz

25.           Worotnicki Zbigniew

26.           Wujec Tadeusz

Klasa IIIa - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Barczak Ryszard

2.     Buńczuk Roman

3.     Bździuch Ryszard

4.     Chorab Henryk

5.     Czeszejko Tadeusz

6.     Dziurdź Jan

7.     Fic Tadeusz

8.     Iwaszek Kazimierz

9.     Klak Ryszard

10.           Koniuszewski Zdzisław

11.           Kossowski Zdzisław

12.           Kunysz Zdzisław

13.           Masłowski Wacław

14.           Matelski Grzegorz

15.           Miłoszewski Andrzej

16.           Mruk Kazimierz

17.           Olechnik Zdzisław

18.           Nowak Ryszard

19.           Paliński Dominik

20.           Rajzel Henryk

21.           Stuliński Krzysztof

22.           Szakiel Zbigniew

23.           Szeliga Marek

24.           Wasyniak Zbigniew

25.           Woronowicz Zdzisław

26.           Wysocki Waldemar

27.           Zaraziński Mirosław

28.           Zasiadczyk Jan

29.           Żółkiewski Józef

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Augustyn Tadeusz

2.     Bartoszewicz Mirosław

3.     Borkowski Jerzy

4.     Borowski Jerzy

5.     Budzyński Roman

6.     Bystrykowski Lech

7.     Cicen Jan

8.     Chińcza Jan

9.     Czartowicz Tadeusz

10.           Dominik Józef

11.           Durakowski Alfred

12.           Efenberg Stanisław

13.           Figol Tadeusz

14.           Filipowicz Zbigniew

15.           Fuławka Władysław

16.           Gogaliński Zbigniew

17.           Góral Edmund

18.           Jasiul Jerzy

19.           Jurasik Tadeusz

20.           Karchuć Józef

21.           Kata Piotr

22.           Kępka Ryszard

23.           Kołodziejczuk Bronisław

24.           Stojek Jan

25.           Turek Jerzy

26.           Wasilewski Stanisław

27.           Wróbel Ryszard