Klasa IIIc - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIc – GÓRNIK MECHANIK

1.     Arcimowicz Marian

2.     Brzozowski Bogusław

3.     Janik Mieczysław

4.     Krakowiak Konrad

5.     Kałuża Józef

6.     Kowalczuk Stanisław

7.     Malinowski Jerzy

8.     Masełko Leon

9.     Okła Marian

10.           Okoń Jacek

11.           Osiński Władysław

12.           Papierski Antoni

13.           Radzisz Leon

14.           Sadowski Janusz

15.           Sienkiewicz Henryk

16.           Słowiński Stanisław

17.           Stankiewicz Wiesław

18.           Stasiaczek Stanisław

19.           Wosiński Andrzej

20.           Wysocki Mieczysław

21.           Woźniak Jan

22.           Zasadziński Zygmunt

23.           Ziębicki Zbigniew

24.           Zys Jerzy

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Dubiel Jan

2.     Formański Robert

3.     Gutowski Jan

4.     Jankowski Zenon

5.     Jędrzejczak Jan

6.     Kempa Zygmunt

7.     Kisiel Czesław

8.     Kochaj Adam

9.     Kołodko Władysław

10.           Kulikowski Józef

11.           Maliszewski Czesław

12.           Marciniak Kazimierz

13.           Pawlik Stanisław

14.           Piekarek Jan

15.           Pleciński Adam

16.           Radziusz Janusz

17.           Romanko Zdzisław

18.           Serafin Tadeusz

19.           Skorupiński Zdzisław

20.           Stypczyński Zygmunt

21.           Wójtowicz Jan

22.           Zaremba Stanisław

23.           Zarówny Zdzisław

24.           Zawadzki Waldemar

Klasa IIIb - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Antoniszyn Zygmunt

2.     Bąkowski Jan

3.     Bondar Eugeniusz

4.     Chołdaś Andrzej

5.     Ćwiacz Ryszard

6.     Górski Michał

7.     Gruza Krzysztof

8.     Janikowski Roman

9.     Jóśko Jan

10.           Kwolek Bronisław

11.           Kwolek Stanisław

12.           Leśniewski Andrzej

13.           Minakow Arkadiusz

14.           Ptak Witold

15.           Ptak Zbigniew

16.           Puzio Stanisław

17.           Radawiec Ryszard

18.           Sommerfeld Roman

19.           Szulc Grzegorz

20.           Sztraub Izydor

21.           Walczyk Henryk

22.           Warcholak Czesław

23.           Wojewoda Ludwik

24.           Zieleziński Włodzimierz

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bieliński Zygmunt

2.     Borek Zbigniew

3.     Brzęk Jerzy

4.     Chaber Henryk

5.     Demków Władysław

6.     Dłużniewski Edmund

7.     Gorczyca Ireneusz

8.     Hołdowski Jerzy

9.     Jarocki Walery

10.           Kasprzak Roman

11.           Korol Stanisław

12.           Manaj Józef

13.           Mortka Wiesław

14.           Mrygoń Jerzy

15.           Płowuszyński Stanisław

16.           Rokicki Kazimierz

17.           Rosiński Kazimierz

18.           Samborski Stanisław

19.           Suprowicz Ryszard

20.           Tuszyński Wiesław

21.           Wasilewski Henryk

22.           Wyziński Ryszard

Klasa IIIa - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Balcerek Zdzisław

2.     Czarkowski Julian

3.     Frychel Zbigniew

4.     Gołębecki Jan

5.     Gosk Piotr

6.     Gryszkiewicz Edward

7.     Gryszkiewicz Tadeusz

8.     Grzyb Adam

9.     Kameduła Jerzy

10.           Kembrowski Jerzy

11.           Korona Zdzisław

12.           Kozieł Henryk

13.           Mielcarek Walenty

14.           Miodona Ryszard

15.           Młynczyk Antoni

16.           Nowak Krzysztof

17.           Olechnik Janusz

18.           Osowiecki Ryszard

19.           Piliński Józef

20.           Rejszel Tadeusz

21.           Stefański Ryszard

22.           Taranek Zdzisław

23.           Wilkowski Władysław

24.           Wróbel Waldemar