Klasa IIIc - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIc – GÓRNIK MECHANIK

1.     Bil Józef

2.     Bilmon Józef

3.     Bezrąk Józef

4.     Berens Jan

5.     Bieńkowski Marek

6.     Cepowski Mieczysław

7.     Darowski Stanisław

8.     Dereczeniuk Henryk

9.     Drozdowski Zbigniew

10.           Ginowicz Mieczysław

11.           Gorący Mieczysław

12.           Jachimowicz Franciszek

13.           Kaczmar Adam

14.           Koczan Feliks

15.           Kulczycki Henryk

16.           Kwiatkowski Ryszard

17.           Łomnicki Zbigniew

18.           Marek Jan

19.           Mielnik Ryszard

20.           Nowakowski Mieczysław

21.           Radecki Eugeniusz

22.           Rawiak Bogusław

23.           Różański Czesław

24.           Szyrma Józef

25.           Tomaszewicz Edward

26.           Turkiewicz Michał

27.           Wiejak Czesław

28.           Zagajewski Tadeusz

29.           Żygadło Mirosław

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Baran Władysław

2.     Błaszków Stefan

3.     Brzęk Henryk

4.     Chodorowski Eugeniusz

5.     Ciemniak Michał

6.     Dąbrowiecki Marian

7.     Drozd Stanisław

8.     Dudzik Bronisław

9.     Garbowski Tadeusz

10.           Gębuś Tadeusz

11.           Głód Stanisław

12.           Grzonka Grzegorz

13.           Hałubiec Henryk

14.           Jotejko Ryszard

15.           Józefowicz Tadeusz

16.           Kubić Jan

17.           Kudła Roman

18.           Kulinicz Wiesław

19.           Leński Lech

20.           Leszczewski Ryszard

21.           Mateczko Roman

22.           Olszewski Zbigniew

23.           Osiński Zbigniew

24.           Ostrach Edward

25.           Pawłowski Jerzy

26.           Rytkowski Ryszard

27.           Szwacz Grzegorz

28.           Wiśniewski Andrzej

29.           Wojciechowski Mieczysław

Klasa IIIb - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIb – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Bejmo Krzysztof

2.     Biegarczyk Tadeusz

3.     Bukowiecki Ryszard

4.     Chełmiński Marian

5.     Furmaniak Zbigniew

6.     Goszcz Karol

7.     Gumowski Jan

8.     Hałas Bogdan

9.     Hryciuk Jarosław

10.           Iwaniak Michał

11.           Jankowiak Jerzy

12.           Kamiński Włodzimierz

13.           Karapuda Andrzej

14.           Krężel Waldemar

15.           Królikowski Józef

16.           Lewandowski Jan

17.           Litwicki Zbigniew

18.           Małkiewicz Andrzej

19.           Masłowski Zbigniew

20.           Michna Jan

21.           Radawiec Zdzisław

22.           Różański Henryk

23.           Strzemecki Stanisław

24.           Szeliga Wiesław

25.           Szmyt Ryszard

26.           Wiśniewski Józef

27.           Woźniak Wiesław

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Andrzejewski Zenon

2.     Bajda Eugeniusz

3.     Bajda Mieczysław

4.     Baliński Bogdan

5.     Choja Stanisław

6.     Dmytrów Jan

7.     Faderewicz Zygmunt

8.     Gajzler Jerzy

9.     Giza Marian

10.           Gorczyca Mieczysław

11.           Gorzelak Ryszard

12.           Grzelak Stefan

13.           Hajdul Ryszard

14.           Homan Roman

15.           Jachowski Jan

16.           Konopelski Józef

17.           Kowalczyk Zbigniew

18.           Kowalski Aleksander

19.           Kozakowski Jerzy

20.           Kwiatkowski Janusz

21.           Krzos Sylwester

22.           Nowacki Juliusz

23.           Nowatkowski Wojciech

24.           Pęcikiewicz Ryszard

25.           Piasecki Jan

26.           Rybak Roman

27.           Szantyka Roman

28.           Wanisławczyk Kazimierz

29.           Wysocki Józef

30.           Zawistowski Andrzej

31.           Szpilewski Romuald

Klasa IIIa - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIa – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Bartnik Andrzej

2.     Cyrta Henryk

3.     Daliński Tadeusz

4.     Gębuś Tadeusz

5.     Grenda Franciszek

6.     Grześków Eugeniusz

7.     Januszewski Tadeusz

8.     Kliś Jan

9.     Mandrykowski Mieczysław

10.           Matyja Andrzej

11.           Mazurkiewicz Ryszard

12.           Miłoszewski Wiesław

13.           Olszanowski Damian

14.           Onoszko Lech

15.           Palczak Władysław

16.           Podanowski Józef

17.           Puchniej Edmund

18.           Rotokla Witold

19.           Sareło Jan

20.           Słabicki Aleksander

21.           Szpak Leszek

22.           Sztulberg Mieczysław

23.           Urbanek Józef

24.           Wawrzyniak Kazimierz

25.           Wlazłowski Sylwester

26.           Zyzdorf Józef

27.           Żbikowski Waldemar

28.           Żółkiewicz Ryszard