Klasa IIIc - Górnik Elektryk

 

Klasa IIIc – GÓRNIK ELEKTRYK

1.     Bąk Waldemar

2.     Cieślak Edward

3.     Cochur Jan

4.     Demczuk Marian

5.     Dul Ryszard

6.     Dziedzic Andrzej

7.     Dziurman Stanisław

8.     Gołębiowski Henryk

9.     Grześkowiak Henryk

10.           Jagodziński Edmund

11.           Kalata Władysław

12.           Karauda Leszek

13.           Kobyłecki Ryszard

14.           Kochelski Ryszard

15.           Leoniuk Jan

16.           Lipiński Leszek

17.           Maciorowski Aleksander

18.           Majka Kazimierz

19.           Marek Tadeusz

20.           Masiarek Leszek

21.           Napierała Szczepan

22.           Ostrach Ryszard

23.           Piotrowicz Jan

24.           Płocica Piotr

25.           Polis Stefan

26.           Popławski Winczesław

27.           Socki Jan

28.           Sutryk Kazimierz

Klasa IIIb - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIb – GÓRNIK MECHANIK

1.     Breczko Mirosław

2.     Bukowiecki Zdzisław

3.     Chodysz Tadeusz

4.     Chudek Kazimierz

5.     Czarnecki Krystyn

6.     Jarosz Stanisław

7.     Kalinowski Ryszard

8.     Kamieniew Zdzisław

9.     Kowalski Leszek

10.           Legeżyński Paweł

11.           Litwicki Wojciech

12.           Majewski Andrzej

13.           Matiejus Stanisław

14.           Mrygoń Ryszard

15.           Nowiński Lech

16.           Opaliński Janusz

17.           Rodak Jan

18.           Sidor Tadeusz

19.           Siemczonek Tadeusz

20.           Stafaniak Jan

21.           Szafraniec Czesław

22.           Szataniak Lech

23.           Szuszkiewicz Jan

24.           Topolanek Ryszard

25.           Trzeciak Ryszard

26.           Usinowicz Franciszek

27.           Witkowski Jan

28.           Woronin Eugeniusz

29.           Woźniak Zdzisław

Klasa IIIa - Górnik Mechanik

 

Klasa IIIa – GÓRNIK MECHANIK

1.     Białkowski Jan

2.     Bogdanowicz Edmund

3.     Cieśliński Tadeusz

4.     Foterek Józef

5.     Gnoiczewski Ludwik

6.     Graszyński Andrzej

7.     Grażyński Zbigniew

8.     Hawryś Ryszard

9.     Jołtuch Edward

10.           Kierznowski Zygmunt

11.           Kołodziejczyk Kazimierz

12.           Kozłowski Józef

13.           Krupski Ryszard

14.           Kucy Henryk

15.           Kwaśniak Władysław

16.           Lewanowicz Józef

17.           Łaziński Stanisław

18.           Łuczak Zdzisław

19.           Maciejewski Włodzimierz

20.           Pupin Kazimierz

21.           Różycki Edward

22.           Rychlik Stanisław

23.           Siemiński Stanisław

24.           Spich Edward

25.           Walas Władysław

26.           Zalewski Edward

27.           Zdunek Tadeusz