Mistrzostwa miasta i gminy chłopców w piłce ręcznej

GÓRNIK II MIEJSCE

    Zwycięstwem chłopców z Zespołu Szkół Energetycznych i Ekonomicznych w Bogatyni zakończyły się rozegrane 28.10.11r na boisku OSiRu Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Średnich.

    Turniej rozgrywany przy bardzo pięknej i słonecznej pogodzie oraz licznie zgromadzonej publiczności (głównie uczennic naszej szkoły) wygrała drużyna „Energetyka”, pokonując po zaciętej walce naszych reprezentantów 7:5 i „Ogólniaka” 13:4. Ostatni mecz turnieju miał zdecydować o drugim miejscu. Po dobrej grze uczniowie naszej szkoły poradzili sobie z „Ogólniakiem” wygrywając 13:4. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry występ w Zgorzelcu.

 

 

Wyniki turnieju  chłopców:               

                                                              

Tabela końcowa:

 

ZSZEiE w Bogatyni – LO w Bogatyni 13:4                       1. ZSZEiE w Bogatyni  4 pkt (20:9)

ZSZ w Bogatyni – ZSZEiE w Bogatyni 5:7                       2. ZSZ w Bogatyni       2 pkt (16:15)

ZSZ w Bogatyni -  LO w Bogatyni  11:8                          3. LO w Bogatyni        0 pkt (12:24)

 

 

Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych im. Św. Barbary:

 

Grodnici, Socha D, Chomicz M, Kacperski, Zych P, Guźniczak K, Patrzałek D, Gąsiorowski P, Kuchciak M, Chałupka A, Kosiński. Opiekun Krzysztof Kolek.