Nowa Sól

DSC 0208Dnia 25.09.2013 roku odbyła się wycieczka zawodoznawcza do Nowej Soli, finansowana w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II.

Czytaj więcej: Nowa Sól

Fryzjerki we Wrocławiu

  DSC01758mini W dniu 13.02. 2013. W ramach projektu "Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II" grupa uczennic w zawodzie technik usług fryzjerskich z Zespołu Szkół Zawodowych im. Św. Barbary w Bogatyni

Czytaj więcej: Fryzjerki we Wrocławiu

Wycieczka do Wałbrzycha - Zamek Książ

IMG 0321Dnia 30.10.2012 uczniowie klas hotelarskich i turystycznych pojechali na wycieczkę zawodoznawczą do Wałbrzycha – Szlakami Zamków Piastowskich. Podczas wyjazdu zwiedzili Zamek Książ, stadninę koni oraz Palmiarnię w Lubiechowej. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II. Uczniowie mieli zapewniony przejazd, bilety wstępu oraz obiad.

Wycieczka do Katowic

IMG 1345.CR2W dniach 12-14 grudnia 2012r. uczniowie klas informatycznych wzięli udział w kursie, odbywającym się w Katowicach. Opiekunami wycieczki byli: Pani Dorota Jasińska oraz Pan Radosław Latos.

Czytaj więcej: Wycieczka do Katowic

Wycieczka do Karpacza - Hotel Gołębiowski

karpaczDnia 14.11.2012 uczniowie klas hotelarskich pojechali na wycieczkę zawodoznawczą do Karpacza. W programie wycieczki uczniowie zwiedzili:

  • Miejskie Muzeum Zabawek w Karpaczu
  • Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu
  • Kościół Wang
  • Bazę noclegową , rekreacyjną, konferencyjną i gastronomiczną Hotelu Gołębiewski****

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II. Uczniowie mieli zapewniony przejazd, bilety wstępu oraz obiad.