Turniej Games Night III

28 marca 2014r w Zespole Szkół Zawodowych im. Św. Barbary w Bogatyni odbyła się trzecia edycja turnieju gier komputerowych Games Night. W czasie turnieju zorganizowany został finał Ligi League of Legends, w którym wystąpiły 2  nalepsze zespoły z każdej grupy (wyniki rywalizacji  grupowej dostępne są pod adresem http://lol.zszbogatynia.info). Dodatkowo odbyły się turnieje w następujących grach : FIFA 14, Mortal Kombat, Grand Turismo 5 oraz zawody w XBox 360 Kinect. Zwycięzcy z każdej gry otrzymali  ciekawe nagrody, których fundatorami byli  Starostwo Zgorzeleckie, BItsoft Bogatynia , XpreSerwis, Hostnet, UMiG Bogatynia, PHU Kawecki. 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów  GALERIA

Więcej fotografi i szczególowe wyniki z poszczególnych gier pojawią się wkrótce na stronie naszej szkoły.